ЧФ Росії обурився перевірками севастопольських ДАІшників

На дорогах Сімферополя відновилися перевірки автомобілів, що мають відношення до Черноморського флоту. Російські моряки обурені.

Командування Чорноморського флоту Росії обурилося відновленням перевірок автотранспорту, що належить флоту, співробітниками Державтоінспекції Севастополя.

У ЧФ РФ заявили, що 13 жовтня співробітники ДАІ Севастополя за участю представників СБУ перевіряли "всі види військового автомобільного транспорту, в тому числі санітарні машини, в яких слідували для лікування в госпіталь військовослужбовці ЧФ".

"При здійсненні перевірок співробітники ДАІ Севастополя не пред'являли водіям жодних претензій щодо порушень правил дорожнього руху, а без пояснення причин передавали їхні документи співробітникам СБУ, повноваження яких так само не роз'яснювалися", - йдеться в заяві представників флоту.

Ці дії, за словами представників ЧФ, супроводжувалися складанням співробітниками СБУ актів про порушення порядку пересування автотранспорту ЧФ по території України.

"Служба інформації та громадських зв'язків Чорноморського флоту уповноважена заявити, що командування ЧФ РФ висловлює свою стурбованість тим, що відбувається", - відзначили у флоті.

Командування ЧФ також "не може не насторожувати прагнення співробітників СБУ довільно тлумачити пункт 5 статті 15 угоди про статус ЧФ, згідно з яким узгодженню з органами влади України підлягають тільки пересування військових формувань (з'єднань і частин флоту)".

"Пересування одиночного автотранспорту флоту, з дотриманням правил дорожнього руху, не підпадають під дію цієї статті", - заявили представники ЧФ.

"Командування Чорноморського флоту з урахуванням зазначених фактів в черговий раз розглядає дані випадки як неповагу статусу військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації і як недружній крок, спрямований на погіршення російсько-українських відносин", - йдеться в заяві.

Про ці події зроблено доповідь головнокомандувачу Військово-морським флотом РФ і поінформовані Генконсульство РФ в Сімферополі, посольство Росії в Україні та Міністерство закордонних справ РФ.

Нагадаємо, влітку ДАІ Севастополя кілька разів фіксували несанкціоновані переміщення по місту крилатих ракет ЧФ Росії. Зокрема, тільки в липні було затримано три вантажі крилатих ракет, які перевозилися без жодних необхідних документів.

За всіма фактами порушень було складено протоколи. Представники ЧФ тоді висловили обурення такими діями української сторони.

Читайте також:

Ющенко: Чорноморський флот РФ - це "безлад і беззаконня"

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: