ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

Перед початком урочистостей на березі, на внутрішньому рейді Севастопольської бухти відбудеться парад кораблів ЧФ РФ і ВМС України.

Дислоковані в Севастополі частини Чорноморського флоту Росії розпочали практичну підготовку до параду на честь 65-річчя Перемоги над фашизмом. Парад 9 травня в Севастополі моряки Чорноморського флоту Росії і ВМС України проведуть спільно єдиним строєм.

Планується, що перед початком урочистостей на березі, на внутрішньому рейді Севастопольської бухти відбудеться парад кораблів Чорноморського флоту Росії і ВМС України. Заздалегідь відомо, що ЧФ РФ представлятимуть корабель "Пытливый" і великий протичовновий корабель "Керчь". Українські ВМС делегують для участі в параді два надводні кораблі.

У рік 65-річчя Перемоги в параді будуть задіяні понад 1,4 тисяч військовослужбовців Севастопольського гарнізону. ЧФ РФ представить 757 військовослужбовців, ВМС України - 649 моряків.

В історичній частині параду візьмуть участь 145 моряків Чорноморського флоту РФ. Чорноморці у формі сухопутних військ, ВВС і ВМФ періоду Великої Вітчизняної війни у складі трьох знаменних груп пронесуть копії прапора Перемоги, Державного прапора РФ і Збройних сил Росії, а також копії штандартів десяти фронтів.

Крім того, 650 військовослужбовців ЧФ РФ будуть залучені для забезпечення правопорядку на період проведення урочистостей. Участь у параді військової техніки не передбачено.

У ході ветеранів заявлена участь більше 5 тисяч людей, які представлять 95 різних ветеранських організацій міста-героя Севастополя.

Як повідомлялося, в лютому президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав розпорядження про проведення за узгодженням з Україною військового параду в Севастополі в ознаменування 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Читайте також:

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

9 травня в усіх містах-героях пройдуть військові паради

Україна і Росія проведуть військові навчання на морі вперше за 7 років

Російські ЗМІ: РФ залишить свій флот в Україні в обмін на дешевий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: