ЧФ Росії звинуватив Україну в провокації

Те, що російській військовій техніці не дозволили проїхати Севастополем, у дипломатичних колах називають провокацією української влади.

Заблокована в Севастополі колона бронетранспортерів Чорноморського флоту повинна була брати участь в репетиції військового параду, присвяченого Дню Військово-морського флоту Росії.

"Інцидент з блокуванням колони бронетранспортерів Чорноморського флоту українською владою створює додаткову напруженість в місті", - заявив військово-дипломатичне джерело.

Він пояснив, що про участь бронетранспортерів у військовому параді українська влада була попереджена завчасно. Проте, після прибуття морським шляхом бронетехніки в район яхт-клубу Чорноморського флоту подальший її проїзд до місця проведення параду був заблокований правоохоронними органами України, - вважають у ЧФ.

"Ми розглядаємо це як черговий недружній провокаційний крок української влади, що загострює і без того напружену ситуацію в місті", - сказало джерело.

За його словами, точно така ж ситуація трапилася і минулого року. Тоді було ухвалене рішення відмовитися від участі бронетранспортерів в параді, і вони морським шляхом були повернені до місця постійної дислокації.

"На даний момент бронетехніка знаходиться в районі яхт-клубу. Представниками командування Чорноморського флоту ведуться переговори з українською владою по врегулюванню конфліктної ситуації. Ми сподіваємося, що здоровий глузд все ж таки переможе і питання буде вирішене позитивно", - сказало джерело.

Це вже третій випадок, коли представники українських служб затримують автотранспорт Чорноморського флоту.

Крім того стало відомо, що радник-посланець посольства Росії на Україні Володимир Лисенко, який займався питаннями Чорноморського флоту, на вимогу Києва повинен залишити Україну до 29 липня.

Порядок переміщення озброєння і військової техніки Чорноморського флоту в Севастополі планується змінити, повідомив високопоставлений представник російського військового відомства.

Читайте також:

Україна висилає російського дипломата

У Севастополі вже втретє затримали російські ракети

Росія наполягає, що має право возити свої ракети Севастополем

У Севастополі знову затримали російські ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: