ЧФ за два тижні скоротив більше тисячі "зайвих" працівників

Останнім часом у Севастополі все більше людей втрачають роботу.

У Севастополі тільки за два тижні червня на підприємствах, в установах і організаціях фактично скорочено 1203 людини, з них 92,5% - вільнонайманий персонал Чорноморського флоту Росії.

Про це заявив в.о. директора Севастопольського міського центру зайнятості Олександр Шапіро на засіданні міської антикризової групи.

За інформацією Шапіро, "триває скорочення зайвої робочої сили. З січня до травня 2009 року фактично звільнено 987 осіб, що втричі більше порівняно з аналогічним періодом 2008 року".

Він додав, що "за п`ять місяців поточного року 250 підприємств, установ і організацій поінформували нас про плановані скорочення 8,7 тис. працівників, з них 69,7% - цивільний персонал установ і організацій Чорноморського флоту".

Крім того, повідомив Шапіро, триває процес ліквідації робочих місць.

"За минулий період ліквідовано 4,3 тисячі робочих місць, що в 1,3 раза більше, аніж новостворених робочих місць".

За інформацією Шапіро, "тоді як у середині 2008 року в банку вакансій центру зайнятості були понад 3 тисячі вакансій, то зараз ми їх маємо практично вдвічі менше. Якщо в середині 2008 року на одну вакансію припадало в середньому 0,5 особи, то сьогодні - 1,4 особи, зокрема на посаді фахівця і службовця - 2,4 особи на місце, що свідчить про посилення структурного безробіття".

Він також повідомив, що з початку року в центрі зайнятості зареєстровано 5100 громадян, що в 1,5 раза більше порівняно з аналогічним періодом 2008 року. Але, зазначив Шапіро, "уже в квітні спостерігалася стабілізація ситуації на ринку праці, а з травня відзначено зниження кількості громадян, які звернулися за працевлаштуванням. Якщо в попередні місяці реєстрація щомісяця складала понад 600 осіб, то в травні зареєстровано 394 таких особи".

Крім того, сказав він, у Севастополі рівень зареєстрованого безробіття знизився до 0,99% проти 1,1% на 1 травня 2009 року.

За інформацією Шапіро, з початку року в місті працевлаштовано 1529 людей. Кількість вакансій трохи зросла за рахунок збільшення сезонної зайнятості, пожвавлення в сферах торгівлі, туризму та супутніх їм інфраструктур.

Читайте також:

Кожному п'ятому українцю восени загрожує безробіття

Росія попросила Україну не втручатися в її внутрішні справи в Криму

Російські спецслужби не збираються залишати Крим

В Україні стало ще менше безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: