Чи будуть штрафи за порушення військового обліку в "Дії": відповіли у Мінцифри

Дата публікації
Перегляди
7832
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Чи будуть штрафи за порушення військового обліку в "Дії": відповіли у Мінцифри

Штрафи для ухилянтів. Колаж ТСН.ua

Для того, щоб оплачувати штрафи в "Дії", має бути окреме регулювання від Кабміну.

У "Дію" не будуть приходити штрафи за порушення військового обліку. Водночас у Мінцифри не виключають такої ймовірності у подальшому.

Про це повідомили OBOZ.UA в пресслужбі Міністерства цифрової трансформації.

"Наразі в ухваленій Кабміном постанові № 693 не йдеться про те, що штрафи за порушення військового обліку надходитимуть до застосунку "Дія"... Для цього (можливості оплачувати штрафи в "Дії" ред.) має бути окреме регулювання, а його немає", – наголосили в Мінцифри.

Натомість аналітики наголошують, що зміни дозволять інтегрувати в систему держпослуг банківські системи для сплати штрафів за адміністративні правопорушеннязокрема порушення військового обліку.

Видання нагадує, що раніше Кабмін після ухвалення законопроєкту про заочні штрафи № 10379 спростив процедуру притягнення до адміністративної відповідальності за порушення військового обліку. Таким чином було запроваджено заочні штрафи, відкриття виконавчих проваджень та блокування рахунків порушників.

"Зміни значно спростять процедуру притягнення до відповідальності за адміністративні правопорушення, що дозволить оперативніше реагувати на порушення", – зазначив член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація