"Чи хоче війни Україна? Ні. Чи готова вона до неї? Так" - звернення Володимира Зеленського щодо ситуації на кордонах України

"Чи хоче війни Україна? Ні. Чи готова вона до неї? Так" - звернення Володимира Зеленського щодо ситуації на кордонах України

Фото: president.gov.ua

Зеленський акцентував, що Україна не перестане боротись за мир дипломатичним шляхом.

20 квітня Володимир Зеленський звернувся до українців: президент обговорив ситуацію з військами на кордоні України. 

Більш детально - у зверненні Президента України щодо безпекової ситуації в державі.

"Що відбувається сьогодні? Біля наших державних кордонів сконцентровано чималу кількість російських військ. Офіційно Росія називає це навчанням. Неофіційно весь світ називає такі речі шантажем. Чи хвилює це нас? Так. Чи вимагає Україна та її міжнародні партнери відвести війська від наших кордонів? Так. Адже Російська Федерація постійно повторює, що вона прагне миру, але водночас створює всі передумови для ескалації. Чи це логічно? Ні. Але чи це несподівано? Ні. Чи означає це, що ескалація неминуча? Ні", - зазначив президент.

"Чи хоче війни Україна? Ні. Чи готова вона до неї? Так. Чи перестане Україна боротись за мир дипломатичним шляхом? Ніколи. Чи буде Україна в разі чого себе захищати? Завжди. Наш принцип простий: Україна не починає війну першою, але Україна завжди стоїть до останнього. Що потрібно робити вам? Перше. Усвідомити, що загрозу становлять не лише чужі війська, але й наші емоції. Як ми реагуємо на інформацію і де ми її отримуємо. Варто тричі подумати, чи треба сьогодні безапеляційно довіряти експертам з інтернету, «надійним» джерелам ЗМІ, інсайдам анонімних телеграм-каналів? Чуткам у маршрутці, на ринку та біля під’їзду? Чуткам від знайомих, чиї знайомі мають знайомих у Міноборони й по секрету поділилися секретною інформацією? А головне – чи треба довіряти заявам політиків, для яких мають значення не ваші інтереси, а ваші голоси? Політиків, що є героїчними полководцями у фейсбуці й твітері. Які кричать, що треба негайно почати війну, але мовчать, що мають на увазі наших, а не своїх дітей. А найстрашніше – політиків, для яких перемогою буде поразка країни й можливість сказати: ми ж казали й попереджали". - акцентував Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, що Британія стурбована нарощуванням військової потужності Росії на кордоні з Україною. При цьому, під час зустрічі радників глав держав "нормандської четвірки" Росія погодилася на припинення вогню на Донбасі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Новини України: Офіс президента оприлюднив звернення до партнерів і запросив Путіна на Донбас

Новини України: Офіс президента оприлюднив звернення до партнерів і запросив Путіна на Донбас
Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація