Чи передавала Україна зброю та техніку для прориву в Бєлгородській області РФ: відповідь РДК

Автор
Катерина КузнецоваКатерина Кузнецова
Дата публікації
Перегляди
73к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи передавала Україна зброю та техніку для прориву в Бєлгородській області РФ: відповідь РДК

Чи бере Україна участь в операції на Бєлгородщині / Фото: скриншот

У РДК наголошують, що Україна координувала дії з ними виключно до держкордону.

Російський добровольчий корпус, який разом із легіоном "Свобода Росії" звільняє Бєлгородську область від диктатури Кремля, спростував причетність України.

Про це розповів командир РДК Денис із позивним "Вайт Рекс" журналістам 24 Каналу.

Він повторив заяву ГУР, що це винятково операція російських добровольців, українські військові не заходили на територію Росії. Україна координувала з ними дії винятково до держкордону.

"Все, що за кордоном України – це наше рішення. Україна не давала нам ні зброї, ні техніки. До кордону координують українські військові, за межами – ми просимо друзів допомогти в плануванні, вони можуть тільки так підтримати нашу місію", – наголосив командир РДК Денис.

Операція в Бєлгородській області

Декілька днів триває операція на Бєлгородщині. Виконується вона російськими повстанцями та партизанами, які проти путінської диктатури. Українська розвідка відкидає свою причетність до операцій на території РФ.

У Вашингтоні наразі вивчають, чи справді американська техніка, яку передали Україні, використовувалася під час операції на території Бєлгородської області Росії. Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі наголосив, що вони не підтримують використання американського обладнання й техніки на території Росії.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
73к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація