Чи стане Тимошенко прем'єром?

Олександр Голуб не голосуватиме за Тимошенко, Анна Герман ще не визначилась, а Тарас Чорновіл вважає, що її не підтримають навіть союзники.

Кандидат у депутати Верховної ради від Партії регіонів Тарас Чорновіл допускає неголосування частини депутатів, обраних від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона", за кандидатуру лідера блоку свого імені Юлії Тимошенко на пост прем'єр-міністра.

Про це сказано в повідомленні прес-служби ПР.

"Є ймовірність, що під час голосування за Тимошенко як прем'єра, не вистачить 10-15 голосів", - цитує слова Чорновола прес-служба.

Він вважає, що у зв'язку з таким неголосуванням, угоду про створення коаліції, яку було підписано блоками Юлії Тимошенко і НУ-НС, може бути переглянуто.

Що стосується самої ПР, то вона ще остаточно не визначилася зі своєю позицією щодо голосування з кандидатури лідера блоку свого імені Юлії Тимошенко у разі її висування на посаду прем'єр-міністра.

Про це сказано в тому ж повідомленні прес-служби Партії регіонів.

Відповідну заяву зробила кандидат у депутати Верховної ради від ПР Ганна Герман.

"Рано ще робити прогнози про те, будемо ми чи не будемо підтримувати конкретно Тимошенко. Давайте почекаємо відкриття сесії, прийняття присяги", - цитує слова Герман прес-служба.

Зі слів Герман, позиція партії щодо голосування з цієї кандидатури буде визначена на політичній раді ПР.

"Якщо політрада партії вирішить підтримати ту чи іншу кандидатуру на ту чи іншу посаду, ми всі виконаємо це рішення", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше голова політради Партії регіонів Володимир Рибак заявив, що "регіонали" ні за яких умов не підтримають Тимошенко.

Анна Герман назвала спробою розколоти партію, заяви кандидата в депутати Ради від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Миколи Катеринчука про можливу підтримку частиною ПР кандидатури Тимошенко.

"Це неможливо. Ми завжди єдині в прийнятті рішень і в їх подальшому виконанні. Я категорично заперечую будь-які спроби розколоти Партію регіонів і посіяти між нами розбрат", - сказала Герман.

Як повідомляв iPlus, кандидат у депутати Ради від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Микола Катеринчук прогнозує голосування частини Партії регіонів, Комуністичної партії й Блоку Литвина за кандидатуру Тимошенко у разі її висування на цю посаду.

Цю заяву Катеринчука спростовує також кандидат у депутати Верховної ради від Комуністичної партії Олександр Голуб.

Про це повідомила прес-служба КПУ.

Голуб вважає такі заяви Катеринчука абсурдними.

"Насправді, заява Катеринчука не має нічого спільного з дійсністю", - підкреслює він.

Кандидат у депутати нагадує, що комуністи вже чітко визначили свою думку щодо питання призначення Тимошенко прем'єром.

"Підтримувати "помаранчеву" коаліцію або голосувати за Тимошенко-прем'єра ми не будемо ні за яких умов", - говорить він.

На думку Голуба, такі заяви свідчать про проблеми в майбутньої коаліції БЮТ і НУНС із голосами для підтримки Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: