Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чи страшно старіти: психологи дали пояснення популярності російської програми з обробки фото

Ризики та користь від користування програмою кожен має зважити для себе сам.

Інтернет шаленіє від нової програми, яка зістарює обличчя і робить це надзвичайно реалістично. Зірки, політики та користувачі мереж викладають свої фото, але при цьому не підозрюють, які небезпеки за цим ховаються, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мода на незвичні фото нерідко обертається психологічним дискомфортом і навіть травмами для тих, хто бачить оброблене фото. Чимало з користувачів після цього замислюються про корекцію власної зовнішності. Пластичний хірург Дмитро каже, що нині справді існує тренд старіння, але розумного – його задала мати Ілона Маска Мей Маск, якій за 70, але вона і досі знімається для глянців. Але якщо про себе не дбати, фото з програми дуже швидко стане реальністю: "Можна піти собі покурити, знаходитись на морі постійно, і це прийде, якщо погано їсти, погано спати, себе нормально не поводити, ви можете досягти таких результатів без челенджів".

ВідеоТренд на старість: Інтернет шаленіє від додатку, що показує ваше обличчя у похилому віці

Користувачі масово публікують свої світлини, які обробили спеціальним додатком. Він дозволяє побачити, як імовірно виглядатиме людина у старості. Тестують не лише на собі, а й на досвідчених політиках. Зістарюють їхні фото й теж активно викладають в Інтернет. Але водночас журналісти у цій забаві знайшли і потенційну загрозу, мовляв, додаток російський, і дозволяє збирати дані з телефонів користувачів, зокрема для розпізнавання облич.    

Тренд на старість: Інтернет шаленіє від додатку, що показує ваше обличчя у похилому віці

Програми зістарення масово захоплюють людей, бо це – можливість зазирнути у майбутнє, якої не було донині. Так популярність програми пояснюють психологи. Але шокова терапія, з їх слів, допомагає замислитись над тим, як жив раніше, чим живеш зараз та що треба встигнути зробити до старості: "Людину потрібно струснути, якщо вона хоче чогось від життя – треба зараз, тому що життя тебе не зачекає".

Фотогалерея Дзідзьо, Пономарьов, Педан, Таран в "старості" (4 фото)

Програма розроблена російською компанією – і з приводу цього в юзерів почалася паніка. Якщо додаток завантажено, користувач автоматично погодився до доступу до своїх даних – а це і всі фото, і геолокація. Літні ж люди програм собі не завантажують та запевняють, що старіти – це зовсім не страшно. "Є у віці любов гарна. Бажаю радіти кожному прожитому дню". А для тих, хто боїться передчасно постаріти навіть на фото, у додатках є функція "помолодшати", тож користуватися можна тільки нею.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції