"Чи то викупили, чи то випустили": син бізнесмена Щербаня заявив, що вбивця його батька більше не в тюрмі

Дата публікації
Перегляди
8700
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Чи то викупили, чи то випустили": син бізнесмена Щербаня заявив, що вбивця його батька більше не в тюрмі

Фото: Сегодня

В'язниця, в якій перебував той, хто стріляв в українського бізнесмена Євгена Щербаня, росіянин Вадим Болотських, перебуває на непідконтрольній Україні території.

Доля вбивці українського бізнесмена Євгена Щербаня росіянина Вадима Болотських залишається невідомою, але з в'язниці, де він відбував довічне покарання, його випустили.

Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону у виданні "Гордон" розповів молодший син бізнесмена Руслан Щербань.

Руслан Щербань розповів, що, за його інформацією, вбивця був вихідцем із КДБ, закінчив Вищу школу КДБ СРСР. З убивцею батька Руслан зустрічався двічі — вперше на суді в Луганську, вдруге — під час показань у Києві.

Саме під час другої зустрічі Болотських назвав Руслану Щербаню імена замовників. За словами Щербаня, це були "Кушнір, Рябий, Гурік, Матрос і Лазаренко". Тоді ж вбивця пояснив і вбивство дружини Євгена Щербаня, заявивши, що думав, що вона — його охоронець.

Нинішня доля Болотських невідома. "Тюрма, в якій він відбував довічне ув'язнення, виявилася з того боку, і, так, його там зараз немає. Це за моєю інформацією, бо офіційно прокуратура підтвердити не може", — розповів Руслан Щербань.

Як заявив Руслан, у нього є всі підстави підозрювати у замовленні вбивства Павла Лазаренка, який крім політичних амбіцій був також винен Євгену Щербаню велику суму грошей — 50 млн дол.

У своїх спогадах про час після вбивства батька Руслан Щербань говорить про те, що сім'ю підтримали небагато людей: "Дуже багато людей відвернулося. З тих людей, які реально допомагали, я можу назвати Йосипа Давидовича Кобзона й Ахметова Ріната Леонідовича. За великим рахунком, все ".

Тому, за словами Руслана, недавній фільм свого старшого брата Євгена Щербаня він сприйняв з подивом, оскільки вже 7 років тому журналісти знімали фільм про історію Щербаня, і там були розставлені крапки над і".

"Ахметова він звинувачує в якомусь неправильному ставленні до нього. Я не згоден. Тому що ми з Рінатом Леонідовичем сіли в 1997 році, провели десь 10 зустрічей, взяли всі цифри, взяли менеджерів, які займалися бізнесом мого батька, розмалювали всю картину, побачили цифри — визнали, потиснули один одному руки — і розійшлися. І пішли далі працювати й займатися своїми справами", — говорить Руслан Щербань.

Нагадаємо, деякий час тому вийшов фільм-розслідування про перерозподіл майна Євгена Щербаня, вбитого 1996 року, знятий одним з його синів, в якому той звинуватив низку колишніх партнерів батька в несумлінному розподілі бізнесу після його смерті.

Як відомо, Євген Щербань був впливовим політиком початку 1990-х в Україні, також він володів низкою підприємств у Донецькій області, які після його смерті перейшли його партнерам.

Свідок заявляє, що Євген Щербань передчував свою смерть

Свідок заявляє, що Євген Щербань передчував свою смерть

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8700
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація