Чи встигне Україна підготуватися до Євро-2012? (відео)

Повільна та несистематизована підготовка України та Польщі до чемпіонату Європи з футболу вже не на жарт роздратувала європейських чиновників.

Україні та Польщі вже дохідливо пояснили: запропоновані раніше 12 міст (по 6 від кожної країни) Євро-2012 приймати не будуть. Тому що не готові. Після перевірки, яка повинна провестися найближчим часом, євроревізори планують виділити всього 6 міст на дві країни і вимагати їх посиленої підтоговки.

Серед українських міст найкращі шанси, начебто, у Києва, але й тут проблема - рекострукція НСК Олімпійський досі не почалася.

Вже збудований стадіон у Дніпропетровську та майже завершений надсучасний спорткомплекс у Донецьку дозволяє цим містам почуватися впевнено.

Харків, який вважаєтсья резервним містом, проводить будівні роботи вдень і вночі - посиленими темпами будується сучасний стадіон та аеропорт. Місцеві чиновники впевнені - у їх місті обов'язково гратимуть у великий європейський футбол-2012.

В Одесі також запевняють, що все встигнуть. Тут навіть крім наземних готелів планують підготувати ще й плавучі - на кораблях.

Докладніше - в сюжеті ТСН.

ВідеоЧи здатна Україна прийняти Євро-2012?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: