Чи є проблеми з психікою в українських політиків?

Лікарі стверджують, що в поведінці деяких українських політиків можна побачити ознаки психічних розладів.

Бійка у Київраді
УНІАН
Лікарі кажуть, що інколи в українських політиків "відмовляють гальма".
Прагнення займатися політикою - це ще не діагноз. Але вітчизняний політикум лікарі досліджують через телевізор і стверджують, що клінічні розлади вже можна спостерігати.

Зокрема - декомпенсацію психопатії. Простіше кажучи, деколи "відмовляють гальма". І тут-таки додають - все це обумовлено тими рисами характеру, які штовхають людей у політику.

Говорячи про психічний стан українських політиків, психіатри закликають говорити не про душевну недугу, а про те, що перебуває за межею добра і зла, їхню надмірну схильність порушувати власні обіцянки та моральність. Але це навряд чи хвороба, діагностують фахівці.

Успіх у сучасній політиці, стверджують знавці душевних хвороб, нині багато у чому залежить від здатності мати у себе й риси характеру протилежної статі. Якщо бракує цих рис, вистачить поряд і такого соратника.

Загалом, лікарі стверджують, що українські політики, з точки зору психіатрії, люди переважно здорові. І наводять такий аргумент: бути з одного боку перед камерами білими та пухнастими, а за лаштунками (політичної боротьби) - зрадливими, непостійними, підступними один щодо одного, таке випробування (роздвоєння) не кожна здорова психіка витримає. А їм байдуже, ще на роки вистачить.

ВідеоПсихічні розлади українських політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: