Чим обприскувати помідори в період цвітіння, щоб гарно зав'язувалися плоди: перевірені способи

Автор
Ганна НосоваГанна Носова
Дата публікації
Перегляди
146к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чим обприскувати помідори в період цвітіння, щоб гарно зав'язувалися плоди: перевірені способи

Підживлення томатів під час цвітіння

В період цвітіння помідорів для гарної зав'язі потрібно проводити їхнє позакореневе підживлення, яке б забезпечило рослину усіма необхідними компонентами для гарного врожаю. Чим підживити помідори у період цвітіння - у матеріалі ТСН.ua.

Позакореневе підживлення проводиться шляхом обприскування листя, стебел помідорів та ґрунту навколо рослини. Такий спосіб підживлення допомагає отримати найкращі результати врожаю.

 Для цього використовують:

  • Борну кислоту - високоефективне добриво для позакореневого підживлення. Вона ефективно діє на обмінні процеси помідорів, допомагає навіть у разі, коли взагалі не утворюються зав'язі. Розчин готується наступним чином - 5 г кислоти розчиніть у 10 літрах теплої води. Чому теплої - тому що борна кислота погано розчиняється у холодній воді.
  • Щоб зав'язь не опадала, використовуйте йод разом із молоком. Важливо, щоб молоко було нежирним, не більше 2,5%. У протилежному разі від такого обприскування буде більше шкоди через те, що від жирного молока на томатах утвориться плівка, яка перешкоджатиме фотосинтезу. Для приготування розчину на 9-10 літрів води - 1 літр молока та 5 крапель йоду. З йодом треба бути обережними, оскільки якщо його кількість буде більшою, можливі опіки на рослині.
  • Можна використовувати всілякі стимулятори зав'язі з магазину, які забезпечують її утворення за будь-якої погоди, і навіть за відсутності комах.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
146к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація