Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський офіцер вперше офіційно визнав участь у війні з "сусідньою країною, де їх немає"

Старший лейтенант Олег Леонтьєв заявив на суді, що брав участь в певних "заходах на території сусідньої країни, де нас начебто не було".

Чинний старший лейтенант російської армії Олег Леонтьєв, якого звинувачують у вбивстві солдата-призовника Іллі Горбунова, заявив на суді під час свого останнього слова, що просить відправити його воювати до Сирії, оскільки він вже брав участь в певних "заходах на території сусідньої країни, де нас начебто не було".

Про це повідомляє прес-служба фонду "Право матері", який представляє на суді інтереси загиблого солдата.

"У разі позитивного рішення суду негайно наступним бортрейсом туди лечу (в Сирію – ред.). Це дозволить принести якусь користь державі. Я вже брав участь в одному з таких заходів, але єдине, це було на території суміжній країни, в якій нас начебто не було", - заявив Леонтьєв в Наро-Фомінському гарнізонному військовому суді в Московській області 4 липня.

Як зазначає сам фонд, найвірогідніше це перше офіційне зізнання (осікільки було на суді) офіцера російської армії в участі в бойових діях в Україні, оскільки саме вона є єдиною сусідньої до Росії країни, в якій влада РФ заперечує участь російських збройних сил. У разі, якщо на сході України затримують російського військового, то в Кремлі висувають версії, що він вже звільнився в запас та поїхав воювати на Донбас добровольцем.

Солдат російської армії Ілля Горбунов загинув у російській військовій частині 32010 на початку 2017 року. Він розбився у танку разом ще з трьома особами. Однак його рідні вважають, що Горбунова посадили в зламаний танк без потрібних навичок, через що і сталася аварія. Вони звинуватили у трагедії офіцерський склад, серед якого і старший лейтенант Олег Леонтьєв. 

Нагадаємо, 5 липня російське видання "Дождь" повідомило, що Росія відправила до Сирію ще одну приватну військову кампанію. Її ім’я "Патріот" і вона бере участь у бойових діях на території арабської країни з весни 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції