Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чиновниця у Кривому Розі втратила посаду через пропагандистську пісню РФ у День перемоги

Скандал коштував роботи працівниці районної ради.

У Кривому Розі звільнили керівника відділу культури Центрально-Міської районної ради Валентину Ігнатову. Як повідомляє Радіо Свобода, це стало наслідком появи у репертуарі святкових заходів 9 травня пісні "Верните память", присвяченої солдатам РФ у Сирії.

Цю пісню написала представник російського МЗС Марія Захарова. Слухачами її виявилися гості святкових церемоній у трьох районах Кривого Рогу, зокрема мер міста, посадовці, ветерани, школярі. На колишньому місці роботи Ігнатової пояснили, що програму складали, "враховуючи тематику заходу". "Основний акцент при виборі пісенного матеріалу було зроблено на тематичний зміст пісень, спрямований на збереження пам'яті про загиблих героїв, які віддали своє життя за свою країну, та вшанування ветеранів Другої світової війни", – заявили в райраді.

Як повідомлялося, у Кривому Розі під час заходів до 9 травня лунала пісня, автором якої є офіційна представниця міністерства іноземних справ Російської Федерації Марія Захарова. Під пісню танцювали дівчата у костюмах, що нагадують церкви. Пропагандистську пісню слухали представники місцевої влади, народні депутати від "Опозиційного блоку" та діти війни.

ВідеоНаслідки святкування Дня перемоги в Україні

Без бійок, проте з локальними сутичками і провокаціями минуло 9 травня в Україні. А серед десятків затриманих сьогодні поліцією, будуть не лише ті, хто відбудеться штрафом. Бо уже є і кримінальні справи. 

Наслідки святкування Дня перемоги в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції