Чиновниця Укрпатенту назвала Абромавичуса "недоуком" і спростувала "зізнання" у розкраданнях

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чиновниця Укрпатенту назвала Абромавичуса "недоуком" і спростувала "зізнання" у розкраданнях

Абромавичус поки не коментує скандальну публікацію / Фото: УНІАН

Полонська різко висловилась на адресу міністра.

Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус розмістив у своєму мікроблозі документ під назвою "Явка з повинною" нібито від директора з питань інноваційного та інформаційного розвитку Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) Нелі Полонської.

У документі вказано, що нібито Полонська зізнається у незаконному виводі з рахунків підприємства 150 мільйонів гривень.

"Розкаююся в здійсненних мною розкраданнях грошових коштів підприємства, на якому я працювала раніше і працюю зараз в період з 2010 року до 2015 року включно, за цей період мною було, використовуючи своє службове становище, викрадено і присвоєно грошових коштів на загальну суму на близько 150 млн грн", - йдеться у документі.

Полонську такий допис Абромавичуса обурює. В коментарі ТСН вона повідомила, що Абромавичуса особисто не знає, а її установа напряму міністру не підпорядковується. Документ, заявляє твердо, не писала.

"Цей недоук замість того, щоб займатися економікою, займається брудом. Я цього не писала, стиль не мій, в ці роки я не працювала, у по батькові помилка. Це маячня і я навіть не хочу виправдовуватися. А підпис мій - по всьому Києву ходить. Його зісканувати - нічого робити, я не знаю який там підпис, як його там підробили", - різко висловилась топ-менеджер Укрпатенту.

"Явка з повинною… Отримав веселого листа. В наших людей з почуттям гумору все в порядку!:)" - так міністр підписав документ / Фото: Twitter/Айварас Абромавичус

Достеменно невідомо, чи всерйоз міністр розмістив цей "документ" у своєму мікроблозі, оскільки під цією публікацією був допис: "Явка з повинною… Отримав веселого листа. В наших людей з почуттям гумору все гаразд!:)". Поки у міністерстві опубліковане не коментують.

Проте, Полонська таких жартів не розуміє і роздумує над тим, аби судитись з Абромавичусом за нанесення шкоди діловій репутації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація