Чиновник, що розповів про угоду між Ющенком і Януковичем, скаржиться на репресії

Екс-співробітник СП заявляє, що Ющенко та Янукович тільки на словах опоненти, а насправді прагнуть спільно прийти влади.

Колишній співробітник Секретаріату президента Ярослав Козачок, який днями оприлюднив текст таємної угоди між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем, стверджує, що його переслідують правоохоронні органи.

Як заявив Козачок, "мій вчинок сильно злякав обидві команди: Ющенка та Януковича. Вони зробили все, щоби люди не дізналися правди, та вдалися стосовно мене до репресій і залякувань. На мене нацькували прокуратуру, яка під орудою Ющенка продовжує виконувати політичні замовлення – замість того, щоби боротися із справжніми бандитами, яких Ющенко обіцяв посадити в тюрми".

"Я розповів усе, що мені відомо про таємну співпрацю Ющенка та Януковича, і заявив про свою незгоду з такою поведінкою президента України та його оточення, - йдеться в заяві. - Впевнений, що українське суспільство має знати правду про цей "пакт Молотова-Ріббентропа". Адже Ющенко та Янукович тільки публічно грають ролі опонентів, а насправді їх головною метою є спільний прихід до влади: Януковича, як президента, а Ющенка – як прем’єр-міністра при ньому. На знак незгоди з такою безпринципністю політичних лідерів я пішов із престижної посади у Секретаріаті президента".

Як зазначає екс-співробітник Секретаріату, "я усвідомлюю усі можливі наслідки свого вчинку, проте переконаний у правильності прийнятого рішення. Я просто не міг вчинити інакше, розуміючи, який великий обман усіх українців, готують ці політики. Не приховую, що для мене це був важкий та відповідальний крок. Чималих зусиль коштувало організувати прес-конференцію, щоб донести відому мені інформацію. Мені вдалося це зробити, але я наївно не врахував, до якої міри тележурналісти та керівники телеканалів залежать від представників двох названих політичних сил. Адже ця суспільно важлива інформація викликала великий резонанс серед журналістів, які через десятки друкованих та електронних ЗМІ донесли зміст таємної угоди до людей. Але на телебаченні не з’явилося жодного сюжету".

На жаль, відзначає Козачок, "громадяни України у переважній більшості так і не отримали можливості дізнатися про існування цієї владної угоди - жоден центральний телеканал у цей день не подав інформації з моєї прес-конференції у випуску новин".

Можна констатувати, говорить Козачок, що "в Україні на телеканалах з’явилася цензура. Важко уявити, щоб усі канали, незалежно один від одного, проігнорували подію, яка прямо стосується глави держави та лідера опозиції. Очевидно, що ігнорування відбулося за вказівкою "згори" – спрацювала система блокування появи у ЗМІ невигідної для високих чиновників інформації".

"Сподіваюся на вашу професійну мужність та неупередженість, бо без них неможливо перемогти у нелегкій боротьбі з олігархічно-владною системою Ющенка-Януковича", - зазначає в своїй заяві Козачок.

Нагадаємо, 25 грудня екс-керівник департаменту Секретаріату президента України Козачок заявив, що лідер Партії регіонів Янукович та чинний президент України Ющенко підписали конфіденційну угоду про взаємодію під час виборчої кампанії.

У Партії регіонів, "Нашій Україні" і Секретаріаті президента спростували цю заяву. За дорученням Віктора Ющенка Генпрокуратура розпочала ретельну перевірку за фактом оприлюднення в ЗМІ інформації щодо укладеного між кандидатами у президенти "пакту про ненапад".

Читайте також:

ГПУ перевіряє факт взаємодії Ющенка і Януковича під час виборчої кампанії

Ющенко доручив Генпрокуратурі розслідувати "пакт про ненапад" з Януковичем

Янукович назвав провокацією "пакт про ненапад", узгоджений з Ющенком

У Ющенка відхрещуються від угоди з Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: