Чиновника Черновецького взяли під варту

Начальника Головуправління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка взяли під варту. Чиновника звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до розтрати 640 тис. грн.

Печерський районний суд Києва прийняв рішення про взяття під варту начальника Головного управління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка.

Про це йдеться у постанові суду від 2 вересня.

Чиновника затримали у рамках кримінальної справи, порушеної щодо Кухаренка за ознаками злочину, передбаченого статтею "службова недбалість".

Досудовим слідством встановлено, що в період 2007-2009 років Кухаренко, працюючи начальником Головного управління охорони культурної спадщини КМДА уклав від імені цього управління з фізичною особою 13 угод і 3 додаткових угоди про надання останньою юридичних послуг щодо представлення інтересів управління в усіх судових інстанціях.

Також у 2009 році Кухаренком було укладено 2 угоди з іншою фізичною особою про надання останньою юридичних послуг управлінню щодо представлення інтересів в усіх судових інстанціях.

Про виконані роботи по зазначених вище угодах Кухаренко підписав звіти по розрахунках на загальну суму більше 640 тисяч грн.

Однак, за повідомленням Київського апеляційного госпсуду у справах № 36/64 і № 38/352 представники Головного управління охорони культурної у судових засіданнях участі не приймали.

Перевірками КРУ діяльності управління за період з 1 січня 2006 року по 1 червня 2010 року встановлено, що в результаті безпідставної оплати, нібито, наданих юридичних послуг, Головному управлінню охорони культурної спадщини завдано матеріальної шкоди на суму 640 тисяч грн.

30 серпня 2010 року Кухаренкаа було затримано у порядку ст. 115 КПК України.

"Підозрюваний просив не застосовувати до нього запобіжний захід у вигляді взяття під варту, оскільки має поганий стан здоров'я, на утриманні є неповнолітня дитина, дружина вагітна, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, наміру перешкоджати встановленню істини у справі немає. На виклики до слідчого не з'являвся, оскільки перебував на стаціонарному лікуванні. Він є заслуженим архітектором України, має 2 ордени та інші нагороди. Просив застосувати запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд", - йдеться в постанові суду.

Однак, прокурор просив подання задовольнити, оскільки підозрюваний за станом здоров'я може утримуватись під вартою, і не повідомляв про причини неявки на виклики, є інформація про спроби Кухаренка вплинути на хід слідства та приховати злочин.

Як відомо, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що кількість кримінальних справ, які СБУ порушила проти чиновників КМДА, перевищила  вісім.

6 вересня стало відомо, що Печерський районний суд видав постанову на проведення обшуку в квартирі секретаря Київради Олеся Довгого.

ЗМІ повідомили, що обшук було проведено 2 вересня у справі про незаконне відчуження пакетів акцій "Київводоканал" та "Київгаз" у відповідь на звернення слідчого Генпрокуратури за погодженням заступника Генпрокурора.

Читайте також:

ГПУ отримувала дозвіл на обшук квартири Довгого

Попов: кримінальних справ проти чиновників КМДА - понад вісім

Чиновники Фонду держмайна попалися на хабарі у 40 тисяч доларів

Черновецький повернеться до роботи 1 вересня

ВідеоЗатримали двох чиновників столичної мерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: