Чиновника Львівської ОДА звільнили за використання електронної пошти Mail.ru

Дата публікації
Перегляди
1704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чиновника Львівської ОДА звільнили за використання електронної пошти Mail.ru

Чиновнику, який використовував Mail.ru, порадили шукати роботу в РФ

Посадовець надіслав запрошення на офіційний захід ЛОДА із пошти на російському сервері.

Працівника Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА) звільнять з посади за використання у роботі російського поштового сервера Mail.ru.

Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, відповідне доручення дав очільник ЛОДА Олег Синютка.

"Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем. Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації", наголосив він.

Зокрема, з'ясувалося, що працівник департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА в офіційному листуванні використовував електронну адресу російського поштового сервера Mail.ru. Про це керівнику області повідомили громадські діячі, які отримали запрошення на офіційний захід ЛОДА із пошти Mail.ru.

"Інформацію про використання працівником облдержадміністрації скриньки Mail.ru надали громадські діячі, котрі отримали на свою електронну адресу листа із запрошенням на офіційний захід ЛОДА. У листі-запрошенні було вказано контактну інформацію для  зв'язку із виконавцем: робочий телефон та електронну скриньку Mail.ru", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше у Ніжині зі скандалом звільнили вчительку російської мови за пропагандистський диктант. Жінка змушувала дітей писати про любов до Росії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація