Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чиновникам мерії Дніпра вручили підозри в розтраті майже 17 млн гривень

Двоє з працівників мерії подалися в біга.

Заступнику мера Дніпра і ще двом посадовцям місцевого муніципалітету висунені підозри в розтраті понад 16,8 мільйонів гривень. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами начальника відділу прокуратури області Максима Березюка, бюджетні кошти були неправомірно витрачені при технічному обліку та паспортизації вулиць міста, коли посадовці сплатили приватній фірмі за роботи, що фактично не були виконані. За даними слідства, за основу створюваних документів були взяті ті, що вже існували, а гроші списані.

При цьому правоохоронці наголошують, що керівники сумнівної фірми проживають на території Туреччини та тимчасово окупованій території України, і на момент підписання договорів із мерією Дніпра своїх домівок не полишали. Тож підозри були вручені директору департаменту благоустрою та інфраструктури міськради та двом його заступникам – одному особисто і двом заочно, бо ці особи перебувають у розшуку.

У вересні повідомлялося, що оголошений у розшук через підозру у розтраті бюджетних коштів заступник мера Дніпра Михайло Лисенко пішов у планову відпустку. 

Відео Привласнення майна та службове підроблення інкримінують керівництву метрополітену у Дніпрі

Перевірка показала: два роки тому керівництво комунального підприємства закупило у комерційної структури техніку. За паперами, сучасну - на понад два з половиною мільйони гривень. Натомість отримало непридатне для використання обладнання радянських часів. Його реальна вартість заледве дотягує до ста тисяч гривень.  

Привласнення майна та службове підроблення інкримінують керівництву метрополітену у Дніпрі

Залиште свій коментар

Вибір редакції