Чиновникам "Нафтогазу" погрожують новою кримінальною справою

Стосовно посадових осіб НАК "Нафтогаз" можуть порушити кримінальну або адміністративну справу через нерозмитнення травневого газу.

Стосовно посадових осіб НАК "Нафтогаз" можуть порушити кримінальну або адміністративну справу через нерозмитнення 3,5 млрд куб. м газу в травні. Про це заявив голова Держмитслужби Ігор Калетник.

"3,5 млрд куб. м не розмитнені. Це 1,2 млрд грн до бюджету нами не зібрано. І це питання, або про адміністративне правопорушення, або про порушення кримінальної справи відносно посадових осіб НАК" Нафтогаз ", - заявив він.

Також Калетник уточнив, що в травні "Нафтогаз" розмитнив 300 млн куб. м газу. Митні надходження від цього обсягу становлять приблизно 15 млн грн.

Нагадаємо, що НАК "Нафтогаз" планував розмитнити в травні 3000 млн куб. м газу.

Зазначимо, що реструктуризація НАК "Нафтогаз України" повинна завершитися до кінця 2014 року. Такий пункт міститься в поточній редакції проекту програми економічних реформ України на 2010-2014 роки.

Реструктуризація "Нафтогазу", зокрема, передбачає виділення "Укртрансгазу" зі складу НАК у окрему державну компанію.

Планується також до 2013 року розпочати модернізацію газотранспортної мережі, припинити субсидування споживачів до 2014 рік., а також збільшити до 2014 року видобуток нафти і газового конденсату до 4,7 мільйона тонн на рік, газу - до 23 млрд куб. м на рік.

Читайте також:

Реформи президента Януковича: повний список

"Газпром" і "Нафтогаз" планують спільно розробляти чорноморський шельф

Уряд виключає поглинання і банкрутство "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: