Чиновникам нагадали, що в Україні лише один центр влади - Янукович

Віце-прем'єр Андрій Клюєв пояснив кримським чиновникам, що в країні діє лише один центр впливу - президент, і той, хто почне перепалку, швидко втратить посаду.

В Україні залишився і діє досить ефективно тільки один центр впливу - президент Віктор Янукович.

Про це заявив у Сімферополі на нараді з питань розвитку економіки і соціальної сфери Криму перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

"Різні центри впливу, різні плини, перепалки в Інтернеті між президентом, прем'єром і головою Верховної ради пішли в минуле. Той хаос, що ми спостерігали в Україні останні п'ять років, закінчився. Більше такого не буде", - заявив перший віце-прем'єр-міністр.

За його словами, якщо хтось почне перепалку, то дуже швидко втратить свою посаду.

"Усі керівники країни повинні працювати в одному напрямку, який вказує президент. Те ж саме і на місцях: Рада міністрів Криму і місцеві органи влади - усі керівники працюють на одну мету - на розвиток держави", - заявив Клюєв.

За його словами, Раді міністрів Криму поталанило з керівником Василем Джарти, тому що він може спокійно і впевнено заходити в кабінет керівника держави й у будь-який кабінет в уряді України, що дозволяє швидко й ефективно вирішувати кримські проблеми, які нагромадилися за останні роки.

"Фактично всі тут присутні - члени однієї команди, і це запорука успіху в реалізації задач, що стоять перед нами", - сказав віце-прем'єр.

Зазначимо, що ЗМІ вже заявили про повний контроль Януковичем суддів. Ухвалення закону №6109 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення зловживань правом на оскарження тепер ставить кожного суддю України в залежність від волі президента. Вища рада юстиції (ВРЮ) одержала реальну можливість простою більшістю (а не двома третинами голосів, як раніше) звільняти "за порушення присяги" будь-якого суддю, навіть у разі його неявки на засідання, зазначає "Лівий берег".

Авторами закону є депутати з групи Андрія Портнова, що у команді Януковича - новачки. Новим законом вони неабияк прислужились президенту, адже тепер суди, ВРЮ, ВАСУ і ВР стають частинами одного цілого - взаємозалежними, взаємоконтрольованими і цілком та повністю підвладними Банковій, вважають журналісти.

Читайте також:

Заробітчани передадуть Януковичу посилку з дешевим газом

Новий закон зробив кожного суддю залежним від волі Януковича

Тимошенко розповіла, чому вона програла вибори Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: