Чиновники держкомітету за два тижні набрали хабарів на 400 тисяч доларів

СБУ упіймали чиновників держкомітету ветеринарної медицини на хабарях, вилучивши заголом 400 тисяч доларів.

Працівники СБУ, впіймавши на хабарах чиновників Державного комітету ветеринарної медицини, вилучили у них кошти у національній та іноземній валюті на загальну суму близько 400 тисяч доларів США.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, встановлено, що ця готівка накопичувалася протягом останніх двох тижнів – зібрані з підприємців за надання дозвільних документів різні суми хабарів зберігалися у банківських комірках, а згодом мали бути розподілені між включеними у протиправну схему керівниками Комітету.

Нагадаємо, 29 березня у ході спецоперації співробітники СБУ затримали під час одержання хабара у розмірі 42 тис. доларів  одного із заступників голови, а також керівника регіонального підрозділу комітету та ряд залучених ними для одержання хабара посередників.

За цим фактом стосовно вказаних осіб Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великих розмірах особою, що займає особливо відповідальне становище).

1 квітня до заступника голови комітету Печерським районним судом Києва застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Зазначимо, Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України здійснює комплекс заходів, спрямованих на перевірку інформації щодо функціонування організованої злочинної групи із числа високопосадовців комітету, які вимагали та одержували хабарі у підприємців, що працюють на ринку імпорту продукції тваринного походження, та із використанням протиправних схем забезпечували безперешкодне ввезення на територію України продукції сумнівної якості.

Читайте також:

Депутати в Раді посміялися з судді, який брав хабарі по 200 гривень

Затримано за хабарництво чиновника КМДА: брав талонами на бензин

В Україні кількість корупційних злочинів зросла на 60%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: