Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вандали вирубали ліс та змінили русло гірської річки.

В Івано-Франківській області посадовці нафтовидобувного підприємства завдали шкоди екології Рожнятівського району на понад один мільйон гривень.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

"Менеджмент нафтовиків незаконно отримав у користування три земельні ділянки сільськогосподарських земель загальною площею один гектар. Бізнесменам також "відійшла" ділянка лісу держпідприємства "Осмолодське лісове господарство", - йдеться у повідомленні.

Було виявлено, що під час проведення геологорозвідувальних та бурових робіт нафтовики без будь-яких дозвільних документів провели вирубку дерев, зняли родючий шар ґрунту та змінили русло гірської річки.

Більше того, на одній з ділянок підприємці вже встигли розпочати монтаж бурової вишки.

Після виявлених незаконних дій, екологи дійшли висновку, що лісовому, земельному та водному фонду району було нанесено збитків на більше ніж один мільйон гривень.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження для притягнення до відповідальності осіб, причетних до завдання збитків екології краю.

Нагадаємо, що у квітні кілька сотень жителів прикарпатського села Назавизів перекрили дорогу, що сполучає Івано-Франківськ з Яремче, Ворохтою та Яблуницею. Від місцевої влади вони вимагали відмовитися від будівництва нового сміттєзвалища поблизу їхнього села. Люди переконані, що проектна документація сфальсифікована. Відтак постраждає природа, а невдовзі почнуть хворіти і вони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції