Чиновники нагріли руки на грошах для Лозової

КРУ виявило розтрати державних коштів при ліквідації наслідків вибухів на арсеналі боєприпасів в Лозовій. Міська влада свою провину не визнає.

Харківське обласне Контрольно-ревізійне управління виявило факти розтрати державних коштів, виділених на ліквідацію наслідків вибухів на 61-му арсеналі у Лозовій.

Про це повідомив начальник КРУ в Харківській області Олексій Щербаков.

За його словами, причиною допущених порушень є завищення обсягів виконаних робіт та невірне застосування розцінок, визначених нормативними документами.

Зокрема, при перевірці відділу освіти Лозівської райдержадміністрації встановлено завищення вартості та обсягів виконаних робіт на 2,7 тис. грн.

По Катеринівській сільраді виявлено завищення обсягів та вартості виконаних робіт з ремонту покрівлі Будинку культури на 28,84 тис. грн. На зазначену суму було складено додаткову угоду на допоміжні роботи (скління вікон та ремонт рам).

По Лозівському районному територіальному центру обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян виявлено, що при заміні віконних блоків не оприбутковано скло на 6,7 тис. грн.

По ТОВ ”Супіна інтернейшнл” було завищено обсяги та вартість робіт з ремонту сховища непізнаних отрутохімікатів на загальну суму 159,9 тис. грн. Крім того, 76,21 тис. грн. використані не за цільовим призначенням.

Лозівською райдержадміністрацією було направлено листи до товариства щодо повернення зазначених коштів та до Лозівської міжрайонної прокуратури - щодо здійснення заходів для їх повернення.

Тим часом, мер Лозової Сергій Литвинов спростовує твердження ревізорів про те, що вартість будівельно-ремонтних робіт на об’єктах міської власності було завищено.

"Будівельники довели, що в умовах, які тоді склалися, їм довелося застосувати більш дорогі матеріали, адже треба було швидко виконати роботи", - зауважив він.

Нагадаємо, 27 серпня 2008 року на території 61-го арсеналу Міністерства оборони сталась пожежа с подальшим детонуванням боєприпасів. Внаслідок вибухів згоріло декілька приватних будинків, шкіл та дитсадків.

Читайте також:

Арсенал у Лозовій ліквідують до 2014 року

Боєприпаси з Лозової вивезли у Кіровоград

Суд зняв з Єханурова звинувачення у корупції

Начальницю одеського КРУ звільнили за похід до стрип-клубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: