Чиновники не змогли відмовитись від "Лексусів"

Незважаючи на заборону уряду, до десяти автомобілів представницького класу планують купити різні державні підприємства і органи влади до кінця року.

Держпідприємства і органи влади продовжують закуповувати дорогі машини, незважаючи на обмеження Кабміну. Найпрестижніший автомобіль планує купити Держцентр сертифікації і стандартизації в Дніпропетровську.

До десяти автомобілів представницького класу планують купити різні державні підприємства і органи влади до кінця року. На найдорожчу купівлю зважився Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології і сертифікації. У Віснику тендерних закупівель опубліковано оголошення про плани Центру придбати до кінця вересня Lexus RX450h High Luxury. Це повноприводний п'ятимісцевий кросовер класу E. В Україні в офіційній дилерській мережі машина з'явилася тільки в березні 2010 року.

Очевидно, вибір цієї моделі автомобіля може говорити про те, що новий керівник дніпропетровського центру стандартизації, метрології і сертифікації Олександр Турчин, призначений на посаду в липні цього року, уважно стежить за новинками авторинку. Вартість Lexus RX450h High Luxury в Україні складає приблизно 95 тис доларів (понад 750 тис грн). Згідно інформації Вісника Держзакупівель, придбання автомобіля має здійснитися в лізинг. Термін дії договору фінансового лізингу складає п'ять років.

Окрім Lexus, Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології і сертифікації планує обзавестися ще двома недешевими машинами: Skoda Octavia А5 (вартість від 20 до 29 тис доларів) і Mitsubishi - Grandis (вартість від 24 до 30 тис доларів).

На дороге придбання зважилося і держпідприємство "Держреєстри України" при Міністерстві агрополітики. До кінця листопада підприємство має намір купити у фінансовий лізинг автомобіль Toyota Camry Premium (вартість 48 тис доларів). Хмельницька АЕС, яка очікує від Росії кредит на добудову атомних енергоблоків, також запланувала придбання представницького автомобіля Mitsubishi Galant (вартість від 21,5 до 24 тис доларів).

Вирішила не економити на машинах і старанна дирекція Житомирського обласного відділення Фонду соцстраху. У листопаді - грудні страховики вирішили придбати автомобіль Toyota Camry 2.4 5 MT (вартість - близько 30 тис доларів). Таку саму машину планує закупити Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного і енергетичного насособудування.

Не наважилося заощадити на автомобілі для свого керівника і Іванівське міжрайонне управління водного господарства Держкомводогоспу України. У жовтні - грудні управління намітило купити Ford Mondeo (вартість - від 23 до 30 тис доларів).

Нагадаємо, в 2010 році одним з найдорожчих автомобілів, куплених для державних підприємств і органів влади, став позашляховик RX 350 Luxury за ціною 652 тис гривень. Його замовила Донецька залізниця. Закупівля нової машини була здійснена після призначення начальником "Донецької залізниці" Миколи Рогова.

Хмельницька філія центру державного земельного кадастру 13 липня 2010 року відомства придбав автомобіль Hyundai Santa Fе. Як повідомив перший заступник начальника філії Олександр Кузьменко, купівля обійшлася в 230 тис гривень. "Автомобіль потрібний для виконання робіт, у тому числі робіт у полі", - пояснив необхідність придбання джипа чиновник.

А на початку липня міністерство оголосило про проведення тендеру на закупівлю чотирьох автомобілів Mercedes Е350, чотирьох автомобілів Audi А6 і 12 машин Toyota Camry.

Нагадаємо, що в липні прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Держказначейству України не виділяти фінансування розпорядникам і одержувачам бюджетних коштів на придбання автомобілів, дорогої техніки тощо.

Читайте також:

"Скромний опозиціонер" Ляшко їздить на тюнінгованому суперджипі з мигалками

Житомирський губернатор обзавівся "крутими" номерами

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: