Чиновники Попова активно шукають роботу

Чиновники київської мерії активно шукають роботу. Відповідно да адмінреформи, скорочено буде 115 працівників.

Чиновники КМДА вивішують свої резюме на інтернет-сайтах в пошуках роботи. Вони просять небагато - 3000-4500 грн. На сайтах з пошуку роботи можна розшукати одразу десяток резюме співробітників КМДА.

Так, наприклад, шукає роботу, головний спеціаліст управління комунальної власності мерії: хоче влаштуватися секретарем в "хорошу компанію", відповідати за телефонні дзвінки та організовувати робочий день керівника. У пошуках роботи і провідний архітектор з "Центру містобудування і архітектури", а також системні адміністратори управлінь, програмісти, провідний інженер, помічники начальників главків.

"Поки що мені ніхто не телефонував з роботодавців. Але вантажником працювати не готовий, так що буду ще чекати. Хоча ... треба ж на щось жити", - заявив один з претендентів, який попросив не називати свого прізвища.

"Влітку в КМДА вже пройшло одне скорочення, з 44 главків залишилося тільки 26. Злилися всі управління, які тільки могли злитися. Як ще нас скоротять, ми вже й не знаємо, але про всяк випадок шукаємо роботу. Найпростіше бухгалтерам, юристам, їм знайти роботу ще можна. А що робити, наприклад, фахівцю зі спеціальністю "російська філологія"? Навіть у школі роботу не знайти", - розповіла одна зі співробітниць мерії.

Як відомо, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив, що з мерії піде 115 чиновників (всього їх 2020) і 240 - з усіх райадміністрацій (всього 3600). Але чиновники розпускають чутки, що насправді будуть звільнені набагато більше.

"Кажуть, що будуть звільняти без вихідної допомоги навіть", - перешіптуються у курилках. Але в апараті КМДА запевняють, що це не так. За словами заступника мера Руслана Крамаренка, людей будуть звільняти за скороченням штатів і виплачувати їм 2 голих ставки (1,5-4,5 тис. грн.).

У першу чергу звільняти будуть пенсіонерів, вже зараз деяким з них не продовжують держслужбу. Вони працюють на окладах, без належних пільг на оздоровлення. Пенсія чиновників нижчої і середньої ланки становить 1,5-5 тис грн (80-90% від окладу залежно від вислуги). Скорочення дозволить економити до 100 млн гривень на рік, але виплати звільненим складуть у середньому 2 млн. грн.

Нагадаємо, раніше глава мін'юсту Олександр Лавринович заявив: у рамках проведення адмінреформи в Україні буде скорочено понад 50% держслужбовців. Скорочення триватиме не один рік.

Читайте також:

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

Тягнибок: адмінреформа Януковича – це українофобія і укрупнення табачників

Держслужбовцям пообіцяли "близькі до середньоринкових" зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: