Чиновники поселили жінку з дитиною в домі без вікон і дверей

Дата публікації
Перегляди
3907
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чиновники поселили жінку з дитиною в домі без вікон і дверей

Ремонт житла вартуватиме не менше 89 тисяч гривень

У холодну пору року жінка змушена проситися на ніч до знайомих та друзів.

Молода жителька Нікополя з 6-річним сином залишилися безпритульними, коли їх через давній сімейний конфлікт після смерті батька дитини родичі просто випровадили за двері, повідомляє ТСН.

По допомогу 29-річна Наталія звернулася до місцевої влади і була вражена, коли житло запропонували майже відразу і не маленьку кімнату в гуртожитку, а цілий будинок.

Як розповіла нікопольчанка, на цю пропозицію вона погодилася не вагаючись. Тож, підписала документи, прихопила подругу і побігла дивитися свою нову житлоплощу.

Однак, в будинку не було жодних комунікацій, ні вікон, ні дверей. "Ми йшли з надією, а вийшло, що познущалися, тут взагалі жити не можна", - розповіла жінка.

Ремонт цього "житла" фахівці за найскромнішими розрахунками оцінили у щонайменше 89 тисяч гривень. Із зарплатою у 800 гривень жінці не вистачить життя, щоб зібрати на нього.

Будинок став для Наталі пасткою, адже коли вона знову прийшла до міськради по допомогу, там відповіли – тепер ви не безхатько, відтак більше на допомогу претендувати не можете. Відтоді, вже майже рік формально домовласниця, жінка змушена проситися на ночівлю до знайомих.

Щоправда, після втручання журналістів чиновники таки пообіцяли безкоштовно підвести та під'єднати комунікації.

"Грошей на ремонт немає, у нас в черзі на ремонт роками ветерани стоять. Якщо я їм не дам, а гроші перекину сюди - мене не зрозуміють", - повідомив міський голова Нікополя Руслан Токар.

Замість ремонту будинку, місцеві урядники також пообіцяли пошукати жінці кімнату в гуртожитку.

Формально не безпритульні, але фактично безхатьки

Формально не безпритульні, але фактично безхатьки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3907
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація