Чиновники продовжують купувати дорогі авто всупереч забороні Азарова

Київська біржа праці купить собі Volkswagen Passat. Тендер заплановано на серпень. Ринкова вартість становить від 30 до 40 тисяч доларів.

Київський центр зайнятості оголосив тендер на закупівлю автомобіля Volkswagen Passat всупереч забороні Кабміну на придбання машин за бюджетні кошти.

Про це пише Вісник тендерних закупівель від 26 липня.

У ньому опубліковано оголошення Київського відділення Центру зайнятості при Міністерстві праці та соціальної політики про проведення тендера на закупівлю Volkswagen Passat.

Тендер заплановано на серпень 2010 року. Ринкова вартість автомобіля Volkswagen Passat становить від 30 до 40 тисяч доларів.

Раніше депутат від НУНС Геннадій Москаль повідомив, що для міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова закупили автомобіль Cadillac Escalade вартістю понад мільйон гривень.

Також повідомлялося, що МВС хоче провести тендер на закупівлю 20 престижних авто, серед яких є "Мерседеси", "Ауді" і "Тойота Камрі", на що може бути витрачено від 8 до 9 мільйонів гривень.

Після оприлюднення даної інформації в пресі, прем'єр Микола Азаров назвав її "плітками", у відповідь на що газета "Дело" опублікувала офіційне оголошення з Вісника держзакупівель про наміри придбати VIP-автомобілі для МВС.

Пізніше Азаров доручив Держказначейству припинити фінансування надмірних витрат уряду - виділення грошей на придбання дорогих авто, меблів та на ремонти кабінетів.

Заборону Азарова на купівлю дорогих авто чиновниками можна буде обійти.

Крім того, усі машини, які планує купити МВС, призначені для обслуговування перших осіб держави - президента, прем'єра, спікера, а також іноземних делегацій.

Читайте також:

Дорогі автомобілі чиновникам не фінансуватимуть

Міністрам заборонили купувати нові авто, меблі й техніку

Президентські авто: на чому їздять перші особи держав

Азаров зірве покупку 1300 службових авто для чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: