Чиновники розікрали гроші жертв повені. Порушено 172 справи

Посадовці складали неправдиві акти виконаних робіт, дописували у списки потерпілих і безпідставно виплачували матеріальну допомогу.

Правоохоронці виявляють дедалі більше фактів зловживання коштами, які держава виділила на подолання минулорічної повені на Західній Україні. Загалом вже порушено 172 кримінальні справи, з них два десятки - на Львівщині.

Лише нинішнього року управлінням боротьби з економічними злочинами УМВС у Львівській області вдалося викрити п’ятьох посадовців у кількох районах Львівщини, які "відмивали" кошти, що надходили на подолання наслідків повені. Посадовці складали неправдиві акти виконаних аварійно-відновлювальних робіт, дописували у списки потерпілих і безпідставно виплачували матеріальну допомогу.

Загалом державі завдано збитків на півмільйона гривень. На додачу, минулого року прокуратурою області порушено 14 подібних справ, із зловживаннями на понад мільйон гривень.

Схожа ситуація у решті п’яти західних областях, які потерпіли від повені. Для прикладу, у Чернівецькій області виявили понад тридцять злочинів з неправомірним використання коштів. Причому злочинним шляхом заробляли на повені не лише посадовці, а й підрядні організації, які виконували ремонтні роботи. Водночас, майже 30 відсотків зруйнованих водою доріг на Західній Україні залишаються не відремонтованими, а постраждалі звертаються до суду з вимогами збільшити суми компенсацій.

Читайте також:

Через паводки Волинь на межі евакуації

У Дніпропетровську затопило понад 150 будинків

Зливи спричинили повінь в Австралії

Торнадо вирували у штаті Міссісіпі: 28 людей поранено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: