Чиновники, які порушують права підприємців, будуть автоматично звільнятися, - Сергій Тігіпко

Віце-прем'єр пообіцяв суттєво посилити відповідальність посадовців за вчинення неправомірних дій у сфері регуляторної політики та щодо підприємців.

Відповідальність посадових осіб за вчинення неправомірних дій у сфері регуляторної політики буде значно посилена. Про це віце-прем'єр-міністр і лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час засідання Урядового комітету з питань економічної політики.

Зокрема, на засіданні Комітету було схвалено проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

"Ми повинні припинити згубну практику чиновницького свавілля, через яке страждає не тільки бізнес, а й імідж країни в цілому. Цей закон зобов'яже органи державної влади розривати трудовий договір з чиновниками в разі повторного порушення ними норм законодавства у сфері ліцензування, державної регуляторної політики та з питань видачі документів дозвільного характеру", - зазначив віце-прем'єр-міністр. Відповідно до законопроекту, за перше порушення передбачено накладення штрафу на посадову особу в розмірі до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 гривень).

"Ухвалення закону дозволить нам на системній основі розпочати роботу з очищення влади від корупціонерів. Без жорсткої відповідальності чиновників за порушення в регуляторній сфері нормальний розвиток бізнес-середовища неможливий", - вважає Сергій Тігіпко. Віце-прем'єр також підкреслив необхідність дієво використовувати механізми залучення посадових осіб до адміністративної відповідальності.

Читайте також:

Тігіпко вирішив перекрити відтік українських грошей на Кіпр

Сергій Тігіпко презентував будівельну реформу

Сергій Тігіпко: треба зламати опір бюрократії реформам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: