Чиновники знову накупили автомобілів на 2 мільйони

Держуправління справами купило шість автомобілів загальною вартістю 2,4 млн. грн. Які саме моделі автомобілів придбано для президентського VIP-автопарку наразі невідомо.

Всупереч забороні Кабміну на придбання дорогих автомобілів, велику закупівлю представницьких машин здійснило Державне управління справами при президенті Вікторові Януковичі.

Згідно з даними "Вісника державних закупівель", 29 листопада Держуправління справами купило шість автомобілів загальною вартістю 2,4 млн. грн. З них чотири авто куплені у компанії "Джерман Моторз" (офіційного дилера фірми Volkswagen AG) на суму 1,622 млн. грн.

Ще два авто за 786 тис. грн. Державному управлінню справами продала фірма "Атлант-М Лепсе". Ця компанія також займається реалізацією автомобілів Volkswagen.

Таким чином вартість кожної машини, купленої у "Джерман Моторз", становила 405 тис. грн., а у "Атлант-М Лепсе" - 393 тис. грн. В оголошенні про проведення закупівлі, розміщеному на Віснику державних закупівель, не зазначено, які саме моделі автомобілів Volkswagen придбано для президентського VIP-автопарку.

Нагадаємо, нещодавно автобаза Державного управління справами закупила в ЗАТ "Прага Авто" 40 легкових автомобілів. Держуправління закупило 20 автомобілів класу "В" і 20 машин класу "Д". Суми двох договорів становлять, відповідно, 3,496 млн. грн. і 4,518 млн. грн. До цього президентська автобаза купила три машини "Тойота Секвойя" в комплектації "швидка допомога" по 130 тис. євро.

Представницький автопарк поповнив і парк держпідприємства Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Як зазначено у Віснику державних закупівель, 1 грудня адміністрація аеропорту закупила 9 легкових автомобілів у компанії "Автосаміт ЛТД" на суму 2,197 млн. грн.

Таким чином, кожне авто обійшлася "Борисполю" в 244 тис. грн. У компанії "Автосаміт ЛТД", яка займається реалізацією продукції під брендом "Тойота", за таку суму можна придбати моделі "Тойота Камрі".

Про плани закупити п'ять автомобілів "представницького класу" заявила і державна адміністрація залізничного транспорту. Яку саме марку і модель автомашин хочуть вибрати залізничники - в оголошенні не зазначено.

Крім того, новинку ринку - позашляховик Hyundai іх35, який дилери продають за суму від 26 тис. дол. до 39 тис.  дол., 29 листопада придбала акціонерна компанія Київгаз.

Нагадаємо, у листопаді гендиректора Дніпропетровського регіонального центру стандартизації Олександра Турчина було звільнено з посади. Чиновник підозрювався у нецільовому використанні бюджетних коштів на купівлю автомобіля "Лексус".

Раніше прем’єр Микола Азаров заборонив чиновникам купувати дорогі авто.

Читайте також:

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Янукович не дозволить "кожному вшивому чиновнику" їздити на державному авто

Азаров звільнив чиновника, який купив "Лексус" на бюджетні гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: