Чиновників Черновецького викрили у зловживаннях на 400 млн гривень

Головне контрольно-ревізійне управління виявило, що столичні посадовці продавали землю в Києві за заниженими в десятки разів цінами.

Діяльність Київської міськдержадміністрації (КМДА) у період 2008-2010 років, під час перебування на посаді столичного голови Леоніда Черновецького, призвела до втрат матеріальних і фінансових ресурсів міста на суму у 392 млн гривень. Про це свідчать результати перевірки, проведеної Головним контрольно-ревізійним управлінням.

"Загалом контрольними заходами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 392 млн гривень", - зазначено у листі за підписом заступника голови відомства Дениса Краснікова.

Крім того, рішення, які приймались міською радою стосовно комунального майна, земельних ділянок, надання пільг по сплаті податків та зборів та інші, не дозволили залучити до бюджету понад 3,8 млрд гривень, повідомило ГоловКРУ.

"Зокрема, внаслідок продажу за рішеннями КМДА нежитлових приміщень комунальної власності за цінами, заниженими в порівнянні з ринковими, втрачено фінансових ресурсів у сумі понад 235 млн гривень", - зазначено в листі.

За інформацією ГоловКРУ, на умовах, невигідних для територіальної громади Києва продано частку Київської міської ради у статутних фондах ряду суб’єктів підприємницької діяльності.

"Наприклад: належні Київській міськраді прості іменні акції, вартість яких еквівалентна вартості внесених у 2000 році до статутного фонду ЗAT "Гірськолижний спортивний комплекс "Протасів Яр" основних коштів та права користування земельною ділянкою в Києві загальною площею 5,39 га, продано за 2,02 млн гривень, однак реальна вартість лише земельної ділянки становить 107,9 млн гривень", - повідомило відомство.

Як відомо, до кінця року в суді опиняться близько 40 кримінальних справ, відкритих проти чиновників Київської міськадміністрації, КП і главків мерії міліцією, прокуратурою і СБУ. Провина усіх підслідних практично доведена.

Зараз у прокуратурі перебувають справи щодо незаконного відчуження акцій на користь структур, які пов'язують із зятем мера В'ячеславом Супруненком ("Київміськбуд", "Київгаз", Київводоканал", "Київенерго", "Київхліб", "Київмлин").

Втім, довести причетність до зловживань самого Черновецького та його найближчого оточення слідству поки не вдалося.

Читайте також:

Черновецький віддав у приватну власність історичні будинки разом з мешканцями

БЮТ: Черновецький прикидався неадекватним, щоб не посадили

Проти чиновників Черновецького порушили 40 кримінальних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: