Чиновників Мінфіну розмістили в туалеті

В приміщенні колишньої вбиральні будинку Уряду розташувалися два співробітники прес-служби міністра фінансів.

Через велику нестачу кабінетів в будівлі Уряду по вулиці Грушевського, прес-службу Міністерства фінансів переселили в колишній туалет.

В цьому приміщенні (площею близько 10 кв. м) розташувалися два співробітники прес-служби міністра фінансів Федіра Ярошенка. Саме туди пропонується приходити журналістам для обговорення питань комунікації з відомством.

Про те, що кабінет №909-б до проведення косметичного ремонту був звичайним туалетом, знають не лише працівники Кабміну і Мінфіну, але і журналісти із стажем.

Така поведінка нової влади до своєї прес-служби може говорити хіба що про її відношення до ЗМІ, вважають журналісти, щільно працюючі з Мінфіном.

Нагадаємо, з приходом нової влади вищі чиновники заявляли про необхідність скоротити кількість держслужбовців в центральних органах влади. Президент Віктор Янукович і уряд заявили про необхідність скорочення на 20% державних службовців.

Відзначимо, що "туалетний" скандал нещодавно стався в сусідній Росії, в Кабінеті міністрів Російської Федерації. Там спеціально для журналістів ввели правила відвідування урядових туалетів.

"Піти в туалет можна тільки з дозволу співробітника апарату уряду. Навпроти жіночого туалету встановлено чергування чиновників. Там поставили столик, за яким співробітники Білого дому фіксують будь-які пересування журналістів", - скаржилися російські журналісти.

Читайте також:

Витрати на нову владу України зросли на чверть

Витрати на владу зросли до докризового рівня і перевищили 2 млрд грн

У бюджеті-2010 витрати на Януковича й чиновників збільшені на сотні мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: