Чиновнику Черновецького продовжили термін і посилили статтю

Це вже третя зміна статті за час слідства. Якщо за новою статтею його визнають винним, йому доведеться сидіти в тюрмі до 8 років.

Екс-начальнику главку охорони культурної спадщини КМДА Руслану Кухаренко, який зараз перебуває в Лук'янівському СІЗО, змінили статтю в кримінальній справі - на 364, частина друга.

Якщо з нею його визнають винним, йому доведеться сидіти на нарах до 8 років. У зв'язку зі зміною статті термін утримання Кухаренко в СІЗО теж продовжили на місяць і 10 днів. Тобто приблизно в лютому його справа піде до суду.

"Це вже третя зміна статті за час слідства. Таке враження, що поставлено завдання - обов'язково посадити", - вважає адвокат екс-чиновника Руслан Баклан.

Нагадаємо, Руслан Кухаренко був затриманий СБУ в кінці серпня "за фактом порушення посадовими особами свого главку фінансово-бюджетної дисципліни у сфері використання бюджетних коштів, які призвели до збитків на суму 2 млн 215 тис. грн." За частиною 5 статті 191 КК. У цьому випадку йому б загрожувало від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Його посадили в СІЗО на 2 місяці, після закінчення яких термін продовжили ще на 2 місяці. Стаття була змінена на більш м'яку 367 - службова халатність, покарання за яку - штраф від 850 до 2550 грн. або обмеження свободи до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років. І ось тепер міра покарання знову посилюється. У СБУ нам підтвердили, що Руслану Кухаренко продовжили термін утримання під вартою, проте в інтересах слідства поки подробиць не повідомляють.

За словами адвоката, Кухаренко зараз погано себе почуває - у нього проблеми з серцем, крім того, йому не дають бачитися з дружиною, яка зовсім недавно народила третю дитину.

Читайте також:

У міліції нічого немає по Черновецькому та його заступниках

Проти чиновників Черновецького порушили 40 кримінальних справ

Міліцію звинуватили в побитті затриманого чиновника Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: