Дівчина ділиться у Мережі фотографіями з закордонних поїздок.

Подорожі, вечірки та дорогий одяг – такий вигляд має Instagram доньки екс-очільника київського "Беркуту" Сергія Кусюка, який напередодні засвітився серед силовиків, які розганяли протестувальників у Москві.

Мирослава публікує фотографії з численних подорожей. Серед напрямків, які публікувала за останні два роки – Італія, Португалія, Кіпр, Азія, Німеччина. Під час першого розгону Майдану в грудні 2013 року дівчина перебувала у Кракові, а під час найзапекліших боїв на у лютому 2014 – публікувала любовні світлини з Мілану.

Інстаграм Мирослави Кусюк_11
Instagram/mmiramiraa

Також у Мирослави багато фотографій з різноманітних вечірок у Москві та брендові одежини. Дівчина, вочевидь, насолоджується життям у російській столиці. Одну з фотографій Мирослава підписала "#MSK #ванлав" (Москва – єдине кохання). Проте не забуває, що з України. Зокрема у січні поточного року вона розміщувала на своїй сторінці пісню Тіни Кароль з підписами: "чудова пісня і гордість за українських виконавців" та "proud to be Ukrainian" (горда бути українкою).

Інстаграм Мирослави Кусюк_2
Instagram/mmiramiraa

Фотографій родини у своєму фотоблозі Мирослава не публікує. Проте 1 грудня, у день народження Сергія Кусюка, регулярно постить вітання татові.

Інстаграм Мирослави Кусюк_9
Instagram/mmiramiraa

Даних про Мирославу у Мережі небагато. Відомо, що вона встигла закінчити Київський національний торгівельно-економічний університет за спеціальністю "маркетинг", а у Москві начебто працює у дизайнерській студії, яка займається оформленням приміщень та декоруванням для свят.

Нагадаємо, під час антикорупційних мітингів у Росії затримали майже 1,5 тисячі людей, серед них - лідери опозиції Олексій Навальний і Ілля Яшин. Серед силовиків, які здійснювали розгін та затримання, помітили у Сергія Кусюка у формі ОМОНу.

Залиште свій коментар