Число мільйонерів у світі скоротилося на 15 відсотків за рік

Дослідники вважали мільйонером людину, чий мільйон зосереджений у грошах, фондах, облігаціях або акціях.

У 2008 році кількість мільйонерів у світі скоротилася на 15 відсотків, а їх сукупний капітал зменшився на 20 відсотків - з 40,7 до 32,8 трильйона доларів. Дослідження, проводила група компаній Capgemini та інвестбанком Merrill Lynch.

Всього Capgemini і Merrill Lynch нарахували у світі 8,6 мільйона чоловік, капітал яких перевищує мільйон доларів. Дослідники відзначають, що кількість найбагатших інвесторів, які мають у своєму розпорядженні капітал понад 30 мільйонів доларів (High Net Worth Individuals, HNWI), скоротився в 2008 році на чверть.

Більше половини всіх мільйонерів проживають у США, Японії та Німеччини. Четверте і п'яте місця в рейтингу країн з найвищим кількістю мільйонерів займають Китай та Великобританія.

Росії втратила майже 40 тисяч доларових мільйонерів. Їх число в Росії скоротилася з 135,7 до 97,1 тисячі. У 2007 році в Росії число доларових мільйонерів зросло на чотирнадцять відсотків - у два рази швидше, ніж у середньому в усьому світі.

Capgemini і Merrill Lynch відзначають, що криза знизила кількість мільйонерів та обсяг їх активів до рівня 2005 року, зупинивши стрімке зростання активів у 2006 і 2007 роках.

Очікується, що до 2013 року сукупний стан мільйонерів досягне 48,5 трильйона доларів.

Дослідники вважали мільйонером людину, чий мільйон зосереджений у грошах, фондах, облігаціях або акціях. Не враховувалася вартість основного місця проживання, а також вартість приватних колекцій.

Читайте також:

Лас-Вегас на межі банкрутства

Мільйонерів у США поменшало на чверть

До списку мільярдерів Forbes потрапив мексиканський наркобарон

В рейтинг Forbes потрапили шість українських мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: