Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чиста постіль, пароварка та телевізор: у Денісової показали умови утримання Вишинського в СІЗО

Його адвокат розповідав, що в камері керівника "РИА Новости Украина" немає матрацу та електрики.

Затриманий головний редактор видання "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський має у камері в Лук’янівському СІЗО всі необхідні для проживання речі.

Про це на своєму Facebook написала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Вчора адвокатом Кирила Вишинського була розповсюджена інформація, що громадянин України перебуває в Лук’янівському СІЗО у камері без електрики та матраца… За результатами перевірки виявлено, що приміщення, де утримується Кирило Вишинський світле (два вікна), електрифіковане та чисте, має централізоване опалення та водопостачання. Питною водою, побутовим приладдям та посудом чоловіка забезпечено. Вишинський має окреме спальне місце та чисту постіль", - заявила вона.

За словами Денісової, умови його утримання відповідають законодавству, а сам він жодних скарг не надсилав.

Вчора адвокатом Кирила Вишинського була розповсюджена інформація, що громадянин України перебуває в Лук’янівському СІЗО...

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 19 березня 2019 р.

Нагадаємо, головного редактора видання "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого звинуватили у державній зраді, етапували до Лук’янівського СІЗО. 20 березня має відбутися засідання Касаційного кримінального суду Верховного суду України, який розгляне його скаргу на незаконність затримання.  На це засідання планує прибути російська омбудсмен Тетяна Москалькова.

ВідеоРосійська сторона зірвала домовленості щодо відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн

У Москві відбувся мітинг на підтримку Олега Сенцова. Активісти роздавали іноземним гостям листівки про сфабриковану справу українського режисера. Чотирьох з них затримала поліція. Сенцов нині голодує вже 37-й день. До нього не пускають ані українських лікарів, ані омбудсмена. Москва і далі не виконує своїх обіцянок, каже українська уповноважена з прав людини. За словами Людмили Денісової, російська сторона зірвала вчорашні домовленості щодо синхронного відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн. 

Російська сторона зірвала домовленості щодо відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції