"Чистий, прямий, тупий непрофесіоналізм": Палиця заявив, що регіони проти карантину, введеного урядом

"Чистий, прямий, тупий непрофесіоналізм": Палиця заявив, що регіони проти карантину, введеного урядом

Палиця зазначив, що попри 64 мільярди ковідного фонду, Україну не підготували до другої хвилі пандемії.

Голова політичної партії “За майбутнє” Ігор Палиця вважає, що введення карантинних обмежень не мають жодного позитивного ефекту, тому що бізнес не закриється, транспорт не зупиниться, а людям потрібно за щось виживати. 

Таку думку він висловив в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Я з Волині. Регіони не розуміють, чому до них таке ставлення, як до провінції. Чому в Києві вважають, що в регіонах живуть люди, які не розуміють, як вирішувати проблеми в Києві, щоб це не аукувалось в регіонах", - запитується Палиця.  

За його словами, позиція Волині, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Львова стосовно карантину єдина. "Ми єдині в тому, що цей непрофесійний уряд треба відправляти, бо він скоро доведе країну до банкрутства", - додав він. 

"Що таке червоні зони, помаранчеві, жовті зони? Це чистий, прямий, тупий непрофесіоналізм. З чим він пов’язаний? Чи це з провокацією проти тих регіонів, які не підтримують діючу провладну більшість. Чи він пов'язаний з непрофесіоналізмом", - зазначив Палиця. 

Так, він додав, що регіони досі не отримали грошей з Київського республіканського бюджету нічого, окрім пакетів НСЗУ, при тому, що усі сподівалися на підготовленість до другої хвилі пандемії: "Ми всі розраховували, що зараз уряд, маючи 64 мільярди на ковідний фонд, зробить все, щоб ми були готові".

Відео Регіони не розуміють, чому до них ставляться як до провінції - Ігор Палиця

У "Право на владу" - голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця. Він зазначив, що не розуміє, чому до регіонів України ставляться як до провінції, "чому в Києві вважають, що в регіонах живуть люди, які не розуміють, як вирішувати проблеми в Києві, щоб це не аукалось в регіонах".  

Регіони не розуміють, чому до них ставляться як до провінції - Ігор Палиця

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів