Член БЮТ заявляє про корупцію у блоці

Член політради партїі "Батьківщина" Григорій Омельченко заявляє про масштабну корупцію на рівні керівництва партії.

Від одного з кандидатів в депутати у Верховну раду України за включення в список БЮТ були одержані мільйони, але потім він був виключений зі списку, а грошей не повернули, - заявив у понеділок на прес-конференції в Києві народний депутат від блоку, член політради партії "Батьківщина", Григорій Омельченко.

Григорій Омельченко
УНІАН
Григорій Омельченко стверджує, що в корупції замішане вище керівництво партії
"На сьогоднішній день я маю офіційну заяву людини, від якої вимагали мільйонні суми", - заявив Омельченко. За його словами, гроші були перераховані від "однієї іноземної фірми".

Омельченко стверджує, що він не називає ім'я цієї людини з міркувань безпеки. "Дайте 3-4 дні СБУ щоб забезпечити його особисту безпеку – адже за це просто розстрілюють", - заявив депутат.

Він пообіцяв через декілька днів назвати прізвища постраждалого і тих, з ким він спілкувався, а також опублікувати копії платіжних документів. Омельченко ствердно відповів на питання журналіста, чи йде мова про когось з центрального керівництва партії.

Окрім цього Омельченко завив про необхідність швидкого очищення його політичної сили від корупції. Він ініціюватиме позбавлення членства в партії "Батькивщина" тих осіб, які були судимі до членства в партії, які брали участь в незаконних аферах, зокрема із землею, і які чинили тиск на місцеві правоохоронні органи для прикриття різних злочинів.

За словами Омельченко, "очищення" проходитиме на всіх рівнях влади - від місцевих рад до Верховної ради.

Як прокоментував цю ситуацію журналісту iPlus член БЮТ Андрій Шкіль, дана заява Омельченка є особистою думкою, не підкріпленою фактами.

"Я би хотів, щоб він (Омельченко – iPlus) оперував фактами, бо це стосується його колег по фракції, його колег по роботі, врешті-решт", - сказав Шкіль.

Також Шкіль вважає, що, навіть якщо такі факти і мали місце, то оприлюднювати їх слід в інший спосіб.

"Він, як представник правоохоронної структури, як офіцер, він мав би знати, в який спосіб потрібно, навіть у випадку, якщо він має якісь факти, їх оприлюднювати. Спочатку треба звернутись у прокуратуру щодо хабарників, а потім оприлюднювати, що він вже заявив", - вважає нардеп.

На запитання, чи можна таку заяву Омельченка вважати демаршем і відмовою підтримати Юлію Тимошенко на пост прем'єра, Андрій Шкіль сказав, що зможе судити про це лише після особистої розмови з ним.

БЮТ
УНІАН
За твердженнями парламентарія, гроші вимагалися за місце у прохідному списку блоку
В свою чергу, Партія регіонів ініціює створення спеціальної слідчої комісії Верховної ради з перевірки фактів корупції в Блоці Юлії Тимошенко.

Про це повідомила прес-служба ПР.

Відповідно до повідомлення, ПР підтримує заяви депутата Ради від фракції БЮТ Григорія Омельченка про факти корупції в блоці.

"Я вважаю, що досить довго й добре знаю Григорія Омельченка. Цю людину не можна ні підкупити, ні змусити говорити неправду", - передає прес-служба слова депутата Ради від фракції ПР Олександра Пеклушенка.

При цьому ПР сподівається на розслідування парламентом 6 скликання фактів корупції в БЮТ.

"Виходячи із заяви Омельченка про факт продажу місць у виборчому списку БЮТ, ми неодмінно будемо ініціювати створення спеціальної слідчої комісії, що займеться перевіркою фактів корупції в БЮТ. Я думаю, це буде ініційовано й реалізовано нинішнім складом Верховної ради України", - сказав Пеклушенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: