Член політради НСНУ: "Наша Україна" вмерла

Організаційна структура НСНУ не працює, співробітники не отримують зарплатню, а офіси порожні.

Член політради партії підкреслив, що на сьогодні практично всі структури партії "Наша Україна - Народна самооборона" припинили роботу.

Про це повідомляє газета "Сегодня".

За словами джерела, в центральному офісі партії не працюють прес-служба та аналітичний відділ, на сьогодні в них немає жодного співробітника.

В партійних офісах працює лише охорона та кілька людей в юридичному та організаційному (регіональному) відділах.

"Усі розбіглися, організаційної структури немає", - також заявило джерело.

За його словами, в партії існує заборгованість по заробітній платі співробітникам. При цьому невиплати тривають на протязі кількох місяців.

Джерело повідомляє, що невиплати зарплатні у центральному офісі тривали на протязі 2-3 місяців, в той же час регіональним співробітникам не виплачують гроші вже 4-5 місяців.

Також повідомляється, що останнє офіційне зібрання членів партії відбулося 27 грудня 2008 року, під час з’їзду НСНу за участю президента та почесного глави партії Віктора Ющенко.

Крім того, за даними джерела, на засідання не збирався ані президія партії, ані політрада. "Наша Україна" як партія вмерла", - констатувало джерело.

Невідомо, чи будуть спроби реанімувати партію. На думку члена політради, в цьому немає сенсу. "Пацієнт скоріше мертвий, аніж живий", - додав він.

До речі, розпад НУ-НС на три частини ("Нашу Україну", "Народну самооборону" та "Єдиний центр") прогнозували ще в червні минулого року.

Читайте також:

Фірташ буде судитися з "Нафтогазом" у Стокгольмському суді

Тимошенко дала Нацбанку свободу дій та змінила бюджет

Литвин не прийде до Ющенка на нараду щодо кредиту МВФ

БЮТ вимагає відставки Оніщука через газ RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: