Члени ЦВК особисто полетіли на Донеччину, аби забрати документи зі скандальної дільниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документи охоронятимуть спецпризначенці.

Члени ЦВК відправилися до проблемного виборчого округу № 50 у Покровську на Донеччині, аби забрати документацію після парламентських виборів.

Про це повідомляє пресслужба МВС 3 серпня.

Документацію заберуть з виборчого округу, її переправлення до Києва охоронятимуть спецпризначенці.

"Щоб попередити можливі провокації та протиправні дії, було прийнято рішення перемістити виборчу документацію з проблемного округу за допомогою авіації МВС", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що в Покровську в одномандатному виборчому окрузі №50 члени виборчої комісії відмовилися виконувати рішення Донецького окружного адміністративного суду та самоусунулись від повторного підрахунку голосів. Тому ЦВК вирішили передати уповноваженим представникам Центральної виборчої комісії пакети з виборчими документами дільничних виборчих комісій окремих виборчих дільниць для проведення повторного підрахунку голосів та встановлення результатів виборів.

ВідеоАктивісти закидали яйцями кандидата у депутати, який заявив про фальсифікації на виборах

Він вийшов розповісти про блокування підрахунку голосів на 50 виборчому окрузі. Андрій Аксьонов, за попередніми даними, займає друге місце і заявляє про фальсифікації. На окрузі з відривом у 200 голосів його перемагає кандидат від "Опоблоку" Руслан Требушкін. Самому ж Аксьонову закидають друге російське громадянство та сепаратистські погляди.  

Активісти закидали яйцями кандидата у депутати, який заявив про фальсифікації на виборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції