Чоловік бив та переслідував: жінка з Рівного домоглася в Європейському суді компенсації за домашнє насилля

Чоловік бив та переслідував: жінка з Рівного домоглася в Європейському суді компенсації за домашнє насилля

Жертві насильства виплатять 4,5 тис. євро, а чоловіка-тирана виселять з дому.

Європейський суд з прав людини присудив 4,5 тис. євро компенсації жінці з Рівного, яка з дітьми потерпала від домашнього насильства з боку чоловіка. Суди в Україні не вбачали підстав для виселення кривдника з квартири.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook юристка Громадської організації "Жіночі перспективи" Галина Федькович.

"Хочеться вірити, що зараз у тих суддів відпадуть сумніви у тому, що якщо кривдника притягають до відповідальності за домашнє насильство, то це підстава для його виселення по ст.116 ЖК України", - написала юристка.

У матеріалах справи йдеться, що у 38-річної жінки з Рівного поступово погіршувались відносини з її чоловіком, оскільки він зловживав алкоголем і під його впливом починав суперечки, переслідував та погрожував їй та дітям, а іноді вдавався до фізичного насильства щодо неї. Жінка настільки боялася його бурхливих спалахів, що втікала на деякий час до родичів чи знайомих.

Одного разу чоловік так побив дружину, що зламав їй носа, у неї з'явились крововиливи в очах. Потерпіла зверталась до поліції та заручилась підтримкою місцевої адвокатки, з якою вона домоглася справедливості у Європейському судді з прав людини.

Нагадаємо, у Києві чоловік пробив цивільній дружині череп. Непритомну жінку з тяжкими травмами голови доправили до лікарні.

Відео "Більше не можна мовчати": після розголосу історії про насилля у потязі, українки запустили флешмоб

Бив і намагався зґвалтувати у потязі. Історія, яка трапилась з Анастасією Луговою, збурила усю країну. Жінки в соцмережах запустили флешмоб "більше не можна мовчати". І почали ділитись схожими випадками насилля. А ще закликають повернути в супровід поїздів поліцейських. Як убезпечити себе у дорозі, дізнавалась ТСН.

"Більше не можна мовчати": після розголосу історії про насилля у потязі, українки запустили флешмоб

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів