Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець спробував перевезти до Італії понад € 150 тис. у шкарпетках

Чоловік умістив у три шкарпетки 182 тис. євро.

У пункті пропуску "Бориспіль" митники затримали українця, який хотів вивезти до Італії 182 тис. євро. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України у Facebook.

Зазначається, що чоловік сам обрав спрощену систему проходження митного контролю "зелений коридор", який передбачає наявність у громадян готівки до 10 тис. євро.

На запитання митників, чи має він товар, який необхідно задекларувати чоловік відповів, що ні. А на уточнювальне запитання про наявність готівки зазначив, що внього є 8 тис. євро.

Після того, як чоловік пред'явив свою готівку, було встановлено, що у різних відделеннях гаманця в нього було 8 870 євро, 673 доларів США та 2 650 гривень.

Під час огляду ручної поклажі в поліетлиеновому пакеті були знайдені кросівки, в яких були загорнуті трубочкою у шкарпетки 182 тис. євро. 62 тис. містились в одній шкарпетці, 60 тис. євро в другій і стільки ж в третій.

Гроші в шкарпетках_2
Державна фіскальна служба України

Наразі готівку у правопорушника вилучили до винесення судового рішення.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про правопорушників на Закарпатті, яких затримали у водолазних костюмах із 5 тис пачками цигарок. У чоловіків вилучили 10 ящиків контрабанди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції