Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловіка, який вбив 2-річного сина своєї співмешканки, достроково випустили з-під варти

У прокуратурі його звільнення називають неприпустимим.

Засуджений на десять років за вбивство дворічного сина своєї співмешканки, відсидівши три з половиною роки, вийшов із СІЗО. Мати вбитого хлопчика дізналася про це випадково, як і столична прокуратура. Тепер жінка найбільше хвилюється за свою 12-річну доньку, бо вона теж свідчила у суді. Як можливо, що за тяжкий злочин чоловік вийшов умовно-достроково, а виправданням у суді стала його нібито сумлінна поведінка у СІЗО, у сюжеті ТСН.19:30.

У лютому минулого року підозрюваний отримав десять років ув’язнення, а наприкінці 2019 його умовно-достроково звільнили. За ґратами він перебував три з половиною роки. Просив про звільнення адвокат і пояснював це сумлінною поведінкою та виправленням.

Крім того, за законом Савченко, день його перебування в СІЗО рахували, як два. І суд чоловіка відпустив. За увесь час Олександр свою провину не визнав та подав касацію.

Обвинувачення у зґвалтуванні, яке йому інкримінують, не змогли довести на суді. Адвокат Олександра вважає, що його підзахисного взагалі ні за що ув'язнили.

Відео Суд відпустив чоловіка засудженого на 10 років за вбивство дворічного сина своєї співмешканки

Мати вбитого хлопчика дізналася про це випадково, як і столична прокуратура. Прокурори сьогодні вже подали апеляцію на рішення Шевченківського суду. Тепер мати вбитого хлопчика найбільше боїться за свою 12-річну доньку, бо вона теж свідчила проти вбивці у суді. Як таке можливо, що за тяжкий злочин чоловік вийшов умовно-достроково, а виправданням у суді стала його нібито сумлінна поведінка у СІЗО – розбиралася ТСН.  

Суд відпустив чоловіка засудженого на 10 років за вбивство дворічного сина своєї співмешканки

"Він від початку сидів не за своє. Стосовно рани було написано, що її завдали від восьми годин до трьох діб до моменту смерті. І от це вони і використали - до восьми годин. Припустили, що це він. Треба ж шукати реального ґвалтівника-вбивцю. А тут такий солодкий гарний пацієнт", - каже правозахисник.

Жінка розповідає, що колишній співмешканець погрожував їй з камери. Тепер вона найбільше переймається за 12-річну доньку.

"Писав і погрожував, щоб я мовчала. Найбільше боюся за Настю, тому, що вона давала свої свідчення", - каже Христина, матір вбитого хлопчика.

Після звільнення Олександр нібито з'являвся у Коцюбинському. Сусіди чоловіка розповідають, що бачили його перед новим роком та припускають, що він уже міг поїхати на батьківщину - до тимчасово анексованого Криму.

У прокуратурі Києва ситуацію з умовно достроковим звільненням вбивці дворічної дитини називають неприпустимою. Кажуть, що справою займався районний прокурор. Він нібито нікого не попереджав про слухання. Зараз його дії перевіряють.

"У межах службового розслідування буде оцінено дії прокурора, який був присутній на цьому засіданні і не заперечував. Разом з тим, у суду не було підстав задовольняти таке клопотання", - прокоментувала речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

Правозахисниця матері вбитого хлопчика, тим часом, вже подала скаргу до Офісу генерального прокурора, а прокуратура Києва, своєю чергою, апеляційну скаргу на рішення суду.

Навесні 2016 року дворічного хлопчика, за словами його матері, вбив її тодішній співмешканець Олександр. Увечері чоловік лишився сам удома з дитиною. Жінка у вечір трагедії поїхала за донькою, а коли повернулася, хлопчик спав. Вранці вона побачила в ліжечку мертвого сина та викликала поліцію. Одразу правоохоронці говорили ще й про зґвалтування хлопчика.

Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції