Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік, який заколов вилами поліцейського на Рівненщині, звинувачує в його смерті лікарів

Йому загрожує довічне ув'язнення.

На Рівненщині понад рік судять чоловіка, що напав із вилами на правоохоронця. Підозрюваний поранив копа в груди та голову. За кілька днів 25-річний поліцейський помер у лікарні. Нині підозрюваний доводить, що це був самозахист, про це у сюжеті ТСН.19:30.

Суд присяжних у справі триває вже понад рік. Але, за словами вдови правоохоронця Тетяни, підозрюваний у вбивстві її чоловіка за увесь цей час навіть не перепросив. Крім того, той запевняє, що це коп його бив.

"Працівник поліції вчинив так, як не має діяти жодна людина. Таким чином лише звірі вчиняють: побив і хотів мене застрелити", - переконує підозрюваний Олександр Коблюк.

Відео Підозрюваний у вбивстві копа намагається перекласти вину за смерть на лікарів

Підозрюваний у вбивстві поліцейського звинувачує лікарів, що не змогли врятувати життя копу. На Рівненщині понад рік судять чоловіка, що напав із вилами на правоохоронця - колов його в груди та голову. За кілька днів 25-річний поліцейський помер у лікарні. Тепер підозрюваний доводить, що це був самозахист.  

Підозрюваний у вбивстві копа намагається перекласти вину за смерть на лікарів

Чоловік каже, що свою провину в скоєному визнає хіба частково. А головна, мовляв, на лікарях.

"Чотири дні йому взагалі не надавали допомоги. Він лежав, відпочивав, чому він там лежав? Треба лікувати було", - переконаний підозрюваний.

Однак вдова Тетяна іншої думки. І наголошує, що це наклеп і її загиблий чоловік не лежав у лікарні, а мучився від болю. Жінка пригадує, що тоді рідним медики одразу сказали, що травми несумісні зі життям і жодних гарантій немає.

"Він не відпочивав на ліжку, він страждав від болю і рвав на собі волосся. Нам одразу сказали, що травми не сумісні з життям, надія на Бога", - зауважує Тетяна.

Прокурор нині зачитує висновки службового розслідування копів. У документі сказано, що загиблий повноважень не перевищував. Це радше підсудний діяв умисно, бо за вилами бігав до хати. У поліцейського навіть не було часу зреагувати.

"Коли він завдавав третій удар, він намагався зловити вила. Однак йому це не вдалося і влучило в голову поліцейського", - каже прокурор Рівненської обласної прокуратури Максим Журавський.

Нагадаємо, трагедія сталася на початку липня 2018 року. 25-річний поліцейський Олександр Гордійчук з напарником приїхали на виклик. Їм зателефонувала жінка, яка повідомила, що односелець побив її чоловіка і потім ще й схопився за зброю.

Прибувши на місце інциденту, напарник опитував заявницю, а Олександр брав пояснення в дебошира. Але раптом той чкурнув геть, а повернувся вже із вилами. Спершу кинувся на службову машину, а потім на копа: бив його у груди та голову. На крики чоловіка вибіг з хати його напарник, кривдник втік і потерпілого завели до будинку. За кілька днів він помер

Нині підозрюваного Олександра Коблюка судять одразу за двома статтями: "Опір поліції" та "Убивство правоохоронця під час служби". Попереду дебати і вирок суду присяжних. Підозрюваному загрожує довічне ув'язнення.

Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції