Чоловік залишив у банку 4-річну дочку, щоб повернути депозит

Вкладник банку "Надра" залишив дитину в установі, пояснивши, що йому нема чим її годувати.

Вкладник залишив свою 4-річну дочку в регіональному управлінні банку "Надра" у Львові на знак протесту проти невидачі депозиту.

За словами представника банку, чоловік вимагав повернення вкладу, і після того, як йому було відмовлено в цьому, залишив у приміщенні дочку, мотивуючи це тим, що йому нічим її годувати, тож нехай тепер співробітники банку нагодують її.

Пізніше співробітники фінустанови зв’язувалися по телефону з чоловіком і просили забрати дочку, але він відмовився це зробити.

Після цього їм довелося звернутися в міліцію, дитину було доставлене в Будинок дитини N1 у Львові, звідки ввечері того ж дня батьки забрали її.

Повернення вкладу чоловік не добився.

Задля повернення депозитів вкладники вдаються до крайніх дій. 10 квітня дві вкладниці банку "Надра" у Харкові - 67-річна мати і 48-річна дочка – намагалися вчинити акт самоспалення задля того, щоб повернути гроші.

Відзначимо, настільки радикальний вчинок як самоспалення у відділенні банку було вчинено вперше. Досі невдоволені вкладники приковували себе ланцюгами до банківських дверей, вдавалися до голодування чи намагалися блокувати роботу установи.

Читайте також:

Житель Дніпродзержинська спалив себе через борги перед банком

За невидачу депозитів банкірів будуть саджати на 7 років

Мати і донька підпалили себе у відділенні банку "Надра"

Електрик підпалив себе і директора, вимагаючи зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: