Чоловік заступниці Авакова судитиметься зі ЗМІ за розповсюдження відвертих фото дружини

Дискусію навколо знімків Дєєв вважає втручанням в особисте життя.

Чоловік нещодавно призначеної заступниці міністра МВС з євроінтеграції Анастасії Дєєвої судитиметься зі ЗМІ через розповсюдження відвертих фото дружини серед яких, стверджує хлопець, є фейки.

"Хочу звернутися до тих, хто реалізував це цькування, засновану на системному зливі і на міксі особистих фотографій з фейковими. Всі ці ЗМІ з дивними доменами типу in.ua, будуть вказані в судовому позові. І ні, я не тішу себе надією виграти суд, я просто буду відстоювати честь моєї дружини. Тому що у вас немає права втручатися в наше приватне життя", - написав Дєєв на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, 10 листопада стало відомо про призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції.

У декларації Дєєвої говориться, що в 2015 році вона отримала 4387 грн доходів, з них 4380 грн склала стипендія, ще 7 грн – дивіденди і відсотки. Крім того, вона вказала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном. За інформацією "Українських новин", до переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де, за її словами, займалася зеленими технологіями.

Згодом з'явилися відомості про те, що Дєєва працювала у глави МЗС часів Януковича. Далі у Мережі опинились відверті фото заступниці міністра. Сам Аваков назвав ханжами осіб, які критикують Дєєву за фотографії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: