Чоловікам, які зберегли симетрію обличчя, не загрожують психічні розлади

Отримані результати досліду свідчать про те, що у чоловіків наслідки старіння позначаються на психічних процесах.

Психологи виявили, що чоловіки, яким вдалося зберегти симетрію обличчя до 79-83 років, у меншій мірі піддаються розумовим збоям у похилому віці.

Дослідники з Університету Едінбург провели серію тестів, у яких взяли участь 216 чоловіків і жінок. Отримані результати свідчать про те, що у чоловіків наслідки старіння позначаються на психічних процесах.

В якості прикладу чоловіків з високим ступенем лицьової симетрії вчені наводять акторів Джорджа Клуні, Бреда Пітта і Джуда Лоу. Однак їхня краса і привабливість у зрілі роки ще не є гарантією того, що їм вдасться "зберегти своє обличчя" до похилого віку.

Вчені відзначають, що у представниць прекрасної статі не настільки очевидний зв'язок між лицьовою симетрією та психологічними процесами. Дослідники припускають, що це є результатом генетичних відмінностей між статями.

Результати цього дослідження були опубліковані в журналі Evolution and Human Behaviour.

Дослідники відзначають, що обличчя чоловіка - якщо не дзеркало його душі, то є відображенням його фізичного стану. На ньому відкладають свій відбиток перенесені хвороби, накопичені в організмі токсини, недоїдання та переїдання, а також індивідуальні зміни, яким піддається організм в процесі життя.

Раніше дослідники вже повідомляли про залежність лицьової симетрії і загального стану здоров'я людини. Ті, кому пощастило мати симетричне обличчя, користуються успіхом у протилежної статі. Особа з ідеальними пропорціями є ознакою того, що організм його власника добре підготовлений для боротьби з інфекціями. Звичайна застуда, астма і грип з високою імовірністю відступають перед людьми, у яких ліва сторона в точності схожа на праву.

Крім того, симетрія обличчя залежить від правильного співвідношення чоловічих і жіночих статевих гормонів в організмі людини. Вчені дійшли висновку, що жінки з симетричним обличчям - жіночні, а чоловіки - мужні.

Читайте також:

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Вчені встановили країни, де найкраще шукати нареченого

Японці розкуповують чоловічі бюстгальтери, що знімають стрес

Британські вчені створили штучну сперму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: