Чоловіком екс-секретарки Піскуна, яка придбала будинок Кардашян, виявився співзасновник  WhatsApp

Чоловіком екс-секретарки Піскуна, яка придбала будинок Кардашян, виявився співзасновник WhatsApp

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловіком екс-секретарки Піскуна, яка придбала будинок Кардашян, виявився співзасновник  WhatsApp

Марина Ектон / Фото: facebook/marina.acton

Дружина Брайана Ектона стала відомою після купівлі зіркового маєтку.

Новоспечена власниця маєтку зіркового подружжя Кардашян-Вест Марина Ектон виявилась дружиною співзасновника WhatsApp Брайана Ектона. Цю інформацію ТСН підтвердили наближені до українки джерела.

Брайан Ектон

Друзі Марини також підтвердили купівлю маєтку зіркової пари. Чоловік українки – Брайан Ектон, комп'ютерний розробник, який 2007 року разом з Яном Кумом заснував популярний месенджер WhatsApp. Розробники познайомились під час роботи Yahoo. 2014 року засновники продали месенджер компанії Facebook за 22 мільярди доларів. Особисто Ектон від продажу своєї частини отримав 3 мільярди, остаточно покинув WhatsApp він лише у вересні 2017 року, про що заявив на своїй сторінці у соцмережі. Ектон написав, що хоче сконцентруватись на роботі у неприбутковому секторі, технологіях та комунікаціях:

Станом на листопад 2017 року згідно з рейтингом Forbes статки Ектона оцінюються у 6,7 мільярда доларів і він посідає 38 сходинку рейтингу мільярдерів, які заробили капітал на технологіях.

"Так, дійсно це її чоловік, у них все прекрасно. На день народження Марини я лечу до них до цього нового будинку", - розповів ТСН один з друзів Марини.

Про особисте життя Брайана Ектона відомо небагато. Він був одружений з Ненсі Ектон та має від неї дитину. Однак влітку 2014 в деяких виданнях з'явились повідомлення, що мільярдер пережив розлучення. Про свій зв'язок Марина та Брайан на загал не повідомляють, однак окрім підтверджень від друзів, які повідомили ТСН, що пара дійсно одружена, непрямі свідчення можна знайти і у Мережі.

Приміром, у сторінки Благодійного фонду Марини Ектон, яка існує  від середини вересня поточного року, всього 16 "лайків" і серед них одна вподобайка – саме від мільярдера:

Також у соцмережі Марина повідомляла про те, що вийшла заміж – сталося це на початку серпня поточного року:

ТСН дізналась, що в Україні Марина навчалась у Національному університеті державної податкової служби, що в Ірпені. Екс-ректор навчального закладу Петро Мельник пам'ятає свою студентку.

"Дівчинка розумна, вона отримала магістра права у нашому університеті. Коли востаннє бачив, не пам'ятаю. Знаю, що вона приїздила сюди до університету вже коли жила в Америці. Якщо вийшла заміж за мільярдера і поїхала до Америки, то звичайно розумна", - розповів Мельник телефоном ТСН.

Українка купила будинок Кім Кардашян за майже 18 мільйонів доларів

Українка купила будинок Кім Кардашян за майже 18 мільйонів доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація